Kiedy bukmacher MR BET online?

Wiele wskazuje na to, że nowym legalnym bukmacherem w naszym kraju będzie marka MR BET. Co już teraz wiadomo na jej temat?

Kiedy bukmacher MR BET online?
Kiedy bukmacher MR BET online?

MR BET legalny bukmacher w Polsce

Niestety, w chwili obecnej znajduje się raczej niewiele informacji na temat bukmachera MR BET. Jest spora szansa na to, że otrzyma on licencję od Ministerstwa Finansów w roku 2019, ale na ten moment nie jest to news potwierdzony żadnymi wiarygodnym faktami. 

Bukmacher MR BET mógłby być piętnastym legalnym podmiotem w naszym kraju. Problem w tym, że Ministerstwo Finansów na razie nie ogłosiło konkretów w tej kwestii i trudno się spodziewać, by kiedykolwiek to nastąpiło.

Z naszych informacji wynika, że MR BET jeszcze nie rozpoczął procesu licencyjnego, ponieważ nadal stara się o załatwienie innych istotnych spraw niezbędnych do otrzymania zezwolenia, a także do oferowania zakładów przez internet.

Mr BET Polska

Polski MR BET to nie ta sama marka, co zagraniczny portal kasynowy o tej samej nazwie. Będziemy mieli więc do czynienia z zupełnie nową firmą w branży. Czy to dobra wiadomość? Trudno jednoznacznie wskazać, bo pewnie znajdą się tacy, którzy będą uważać, że tak oraz przeciwnicy tego stanowiska. 

A jak będzie w przypadku innych nowych podmiotów bukmacherskich? Niektórzy twierdzą, że powróci polska strona Bet at home, jednak i tutaj nie można mówić o sprawdzonych źródłach informacji. Innymi słowy, pozostaje nam czekać na to, co przyniesie życie. 

Chcesz już teraz obstawiać mecze w internecie? Jeżeli śledzisz z wypiekami na twarzy wyniki na żywo i chciałbyś do tego poczuć jeszcze większe emocje, na pewno powinieneś sprawdzić się u jakiegoś legalnego buka!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button