Bukmacher z Apple Pay w Polsce

Usługa Apple Pay zdążyła już zdobyć serca Polaków. Jaki bukmacher w naszym kraju pozwala na dokonywanie płatności za pomocą „jabłuszkowych” urządzeń?

Bukmacher z Apple Pay w Polsce

Apple Pay w zakładach bukmacherskich

Czym jest Apple Pay? To elektroniczny system płatności, który pozwala nam, między innymi, płacić kartami bankowymi bez posiadania ich w fizycznej postaci. Wszystko odbywa się za pomocą urządzenia z systemem iOS, w którym wgrana jest aplikacja Wallet oraz skonfigurowano konkretną metodę dokonywania wpłat.

Zagraniczni bukmacherzy zaczynają pomału wprowadzać do swojej oferty Apple Pay, dlatego coraz więcej osób pyta się, jak to wygląda na polskim podwórku.

sts bez depozytu 2022
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Niestety, na ten moment żaden polski bukmacher nie daje swoim graczom możliwości dokonywania depozytów za pomocą Apple Pay. Nie jest wykluczone, że w przyszłości się to nie zmieni, bo przecież coraz więcej legalnych serwisów przekonuje się chociażby do Paysafecard czy Skrilla.

Nieco inaczej wygląda kwestia punktów stacjonarnych do przyjmowania zakładów na wydarzenia sportowe. W takich miejscach możemy zazwyczaj dokonywać płatności przez terminal, a co za tym idzie możemy zbliżeniowo wykorzystać usługę od Apple’a.

Trudno przewidzieć, jaki bukmacher w Polsce jako pierwszy zdecyduje się na wprowadzenie „jabłuszkowych” płatności online. Gdybyśmy mieli obstawiać, prawdopodobnie nasz wybór padłby na markę Fortuna, która dość szybko wprowadza różnego rodzaju innowacyjne funkcje.

A jakie jest wasze zdanie na temat Apple Pay oraz jego możliwości w kwestii związanej z bukmacherką? Uważacie, że miałoby to sens? ;)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button