Fortuna metody płatności. Jak wpłacać i wypłacać?

W jaki sposób gracze legalnego bukmachera Fortuna mogą doładowywać swoje konto, a także wypłacać wygrane? Sprawdźcie obowiązujące metody płatności!

Fortuna metody płatności. Jak wpłacać i wypłacać?
Fortuna metody płatności. Jak wpłacać i wypłacać?

Im więcej możliwości dokonania wpłaty do bukmachera, tym lepiej. Nikt z nas nie lubi być ograniczany, a w kwestii finansów to już na pewno. Jeżeli nie chcecie być uzależnieni tylko od jednej czy dwóch metod płatności, musicie zawsze decydować się na bukmacherów z najwyższej półki. Do takich bez dwóch zdań zalicza się Fortuna.

Każda osoba, która jest zarejestrowana w Fortunie, może dokonywać wpłat na profil gracza, między innymi, za pomocą tradycyjnych przelewów, przelewów ekspresowych, BLIKa, a nawet portfela elektronicznego Skrill. Żaden bukmacher w naszym kraju nie daje pod tym względem takiej swobody wyboru!

Wpłaty do Fortuny:

  • Przelew ekspresowy
  • Karta Visa
  • Karta MasterCard
  • Porfel elektroniczny MasterPass
  • Skrill
  • BLIK
  • Pay.com

Odbieranie wygranych u bukmachera to również istotna kwestia. Oczywiście, w przypadku gry przez internet nie musimy udawać się do danego oddziału i odbierać pieniędzy w gotówce. Fortuna nie może tutaj zaproponować więcej, niż dopuszczane jest to przez prawo. Właśnie dlatego jedyną metodą wypłaty wygranych jest tradycyjny przelew na konto bankowe.

Jak obstawiać mecze w Milenium bez podatku?

Wadą bukmachera Fortuna jest fakt, że nie ma u niego możliwości otrzymania wygranej w wyjątkowo szybkim czasie. Tego typu funkcje znaleźć można, między innymi, w LvBET Rapid Pay. Dla gracza oznacza to jedno – w razie chęci wypłaty środków z profilu, musi na nie czekać do 3 dni roboczych!

Legalne obstawianie meczów przez internet – www.Efortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button