Czy gracze z Polski mogą założyć konto u bukmachera William Hill? Sprawdzamy, jak obecnie wygląda sytuacja i czy jest szansa na to, by w najbliższym czasie ulegała zmianie.

William Hill w Polsce. Jak założyć konto?
William Hill w Polsce. Jak założyć konto?

W przypadku William Hill sprawa wygląda nieco podobnie do Betsafe Polska. Kiedy wchodzimy na stronę internetową bukmachera, wydaje się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Otrzymujemy dostęp do portalu w języku polskim, wyświetlają nam się aktualne kursy i oferty specjalne. Prawda nie jest jednak tak kolorowa!

Wraz z ustawą hazrdową, która weszła w życie w naszym kraju w 2017 roku, William Hill zablokował Polakom możliwość dokonywania rejestracji. Nie zmieni się to do momentu, w którym w Polsce nie zmienią się przepisy, bądź firma nie zdecyduje się na otrzymanie odpowiedniej licencji.

BAH boleśnie odczuwa brak polskiej licencji

Na ten moment trudno przewidywać, jakie plany na przyszłość względem Polaków ma opisywany bukmacher. Niegdyś nie był u nas w kraju wyjątkowo popularny (chociażby jak Bet at home czy Bet365), dlatego istnieje raczej niewielkie prawdopodobieństwo, by zdecydował się na załatwienie legalnego pozwolenia na przyjmowanie zakładów online czy w punktach stacjonarnych.

Pamiętajcie, że lista legalnych bukmacherów jest na bieżąco aktualizowana na stronie Ministerstwa Finansów. Jeżeli zastanawiacie się, czy możecie grać zgodnie z prawem w jakimś portalu, sprawdzenie tego jest bardzo proste i zajmuje niewiele czasu!

Legalne obstawianie meczów – www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

William Hill w Polsce. Jak założyć konto?
5 (100%) 1 vote
Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!