William Hill w Polsce. Jak założyć konto?

Czy gracze z Polski mogą założyć konto u bukmachera William Hill? Sprawdzamy, jak obecnie wygląda sytuacja i czy jest szansa na to, by w najbliższym czasie ulegała zmianie.

William Hill w Polsce. Jak założyć konto?
William Hill w Polsce. Jak założyć konto?

William Hill Polska licencja?

W przypadku William Hill sprawa wygląda nieco podobnie do Betsafe Polska. Kiedy wchodzimy na stronę internetową bukmachera, wydaje się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Otrzymujemy dostęp do portalu w języku polskim, wyświetlają nam się aktualne kursy i oferty specjalne. Prawda nie jest jednak tak kolorowa!

Wraz z ustawą hazardową, która weszła w życie w naszym kraju w 2017 roku, William Hill zablokował Polakom możliwość dokonywania rejestracji. Nie zmieni się to do momentu, w którym w Polsce nie zmienią się przepisy, bądź firma nie zdecyduje się na otrzymanie odpowiedniej licencji.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na ten moment trudno przewidywać, jakie plany na przyszłość względem Polaków ma opisywany bukmacher. Niegdyś nie był u nas w kraju wyjątkowo popularny (chociażby jak Bet at home czy Bet365), dlatego istnieje raczej niewielkie prawdopodobieństwo, by zdecydował się na załatwienie legalnego pozwolenia na przyjmowanie zakładów online czy w punktach stacjonarnych.

Pamiętajcie, że lista legalnych bukmacherów jest na bieżąco aktualizowana na stronie Ministerstwa Finansów. Jeżeli zastanawiacie się, czy możecie grać zgodnie z prawem w jakimś portalu, sprawdzenie tego jest bardzo proste i zajmuje niewiele czasu!

Legalne obstawianie meczów – www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button