Legalni bukmacherzy online

Udało wam się trafić kupon, a teraz chcielibyście odebrać wygraną? W jaki sposób najlepiej to zrobić i gdzie dokładnie? Podpowiadamy, pomagamy i radzimy jakie są sposoby na wygraną!

Jak odebrać wygraną u bukmachera?
Jak odebrać wygraną u bukmachera?

Jakie są sposoby na wygraną?

Ostatnio otworzył swoje punkty stacjonarne Forbet. Prawdopodobnie wkrótce jego śladem ruszą kolejne firmy, dlatego warto już teraz wiedzieć, w jaki sposób można odebrać wygrane w przypadku trafionego kuponu. Dla niektórych jest to kwestia oczywista, ale doświadczenie pokazuje, że sporo początkujących ma z tym problem.

forbet kod bonusowy
Bonus bez depozytu od Forbet

W momencie, gdy trafiamy u bukmachera stacjonarnego, pierwsze, co musimy zrobić, to udać się do danego punktu. Tam kasjer bądź kasjerka powinni nas pokierować, co robić dalej. Być może wypłacą nam wygraną od ręki, a być może zamówią odpowiednią kwotę i zaproszą nas do danego oddziału w konkretny dzień. Jest także opcja numer trzy – wpłata na konto bankowe, obecnie jest to alternatywa, z której korzysta spora ilość marek.

Właśnie dlatego wiarygodność bukmachera ma tak ogromne znaczenie. Warto grać przede wszystkim u buków ze sporym doświadczeniem, który w razie sporej wygranej nie będzie nam robił najmniejszym problemów i wypłaci daną sumę w taki sposób, jaki będzie dla nas wygodny. Niestety, na polkim rynku nadal występują czarne owce, które potrafią uprzykrzać życie graczowi.

Jeżeli gracie w punktach stacjonarnych, pamiętajcie, że musicie był pełnoletni. Osoby przed ukończeniem 18. roku życia nie mogą grać w zakładach bukmacherskich. Nie istnieje coś takiego jak bukmacher dla niepełnoletnich. To oczywiste, bo przecież wymagają tego przepisy i w tej kwestii na pewno nic nie zmieni się na korzyść młodych osób. W niektórych krajach tego typu rozrywki dozwolone są od lat 21!

Punkty stacjonarne Fortuna

Nikt z nas nie lubi kusić losu, ale naprawdę warto zapytać pracownika danego punktu, co robi się w przypadku większych wygranych. Każdy bukmacher może mieć w tej kwestii nieco inną politykę i warto wybrać takiego, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Jedni, na przykład, wolą otrzymywać gotówkę do ręki na miejscu, inni na konto, a jeszcze innym nie przeszkadzałoby odebranie należnych środków w oddziale głównym gdzieś w dużym mieście.

Jakiego bukmachera pod względem bezproblemowych i fachowych wypłat wygranych możemy polecić? Na pewno dobrze radzi sobie z tym Fortuna oraz LV BET. Na ten moment trudno ocenić naziemne oddziały chociażby Forbet, gdyż są one jeszcze zbyt krótko na rynku.

Mamy nadzieję, że wkrótce nabierzecie doświadczenia w wypłatach dużych wygranych i tego typu poradniki nie będą wam już potrzebne!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+. Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
20 PLN bez depozytu w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE
close-image