Jak odebrać wygraną u bukmachera?

Udało wam się trafić kupon, a teraz chcielibyście odebrać wygraną? W jaki sposób najlepiej to zrobić i gdzie dokładnie? Podpowiadamy, pomagamy i radzimy jakie są sposoby na wygraną!

Jak odebrać wygraną u bukmachera?
Jak odebrać wygraną u bukmachera?

Jakie są sposoby na wygraną?

Ostatnio otworzył swoje punkty stacjonarne Forbet. Prawdopodobnie wkrótce jego śladem ruszą kolejne legalne w Polsce firmy bukmacherskie. Właśnie dlatego warto teraz wiedzieć, w jaki sposób można odebrać wygrane u bukmachera w przypadku trafionego kuponu. Dla niektórych jest to kwestia oczywista, ale doświadczenie pokazuje, że sporo początkujących ma z tym problem.

betclic bonus bez ryzyka kod promocyjny
Kod promocyjny BetClic Polska „KOD500” – bonus bez ryzyka

W momencie, gdy trafiamy u bukmachera stacjonarnego, pierwsze, co musimy zrobić, to udać się do danego punktu. Tam kasjer bądź kasjerka powinni nas pokierować, co robić dalej. Odbiór wygranej w innym punkcie jest jak najbardziej możliwy – nie trzeba iść tam, gdzie zawarło się kupon.

Jeżeli będziemy mieli szczęście, być może wypłacą nam wygraną od ręki, a być może zamówią odpowiednią kwotę i zaproszą nas do danego oddziału w konkretny dzień. Na przygotowanie gotówki jest nawet 14 dni, ale w praktyce ten czas jest znacznie krótszy.

Jest także opcja numer trzy – wpłata na konto bankowe. W chwili obecnej to chyba najwygodniejszy sposób dla każdego typera. A zarazem najbezpieczniejszy, bo nie ma tutaj narażania się na kradzież.

Bukmacher wysoka wygrana
Bukmacher wysoka wygrana

Właśnie dlatego wiarygodność bukmachera ma tak ogromne znaczenie. Warto grać przede wszystkim u buków ze sporym doświadczeniem, który w razie sporej wygranej nie będzie nam robił najmniejszym problemów i wypłaci daną sumę w taki sposób, jaki będzie dla nas wygodny. Wypłata wygranej u bukmachera musi być zawsze wygodna i pewna – tylko u firm to gwarantujących powinno się grać! Niestety, na polkim rynku nadal występują czarne owce, które potrafią uprzykrzać życie graczowi.

Wypłaty wygranych w punktach bukmacherskich

Jeżeli gracie w punktach stacjonarnych np. Fortuna czy STS, pamiętajcie, że musicie być pełnoletni. Osoby przed ukończeniem 18. roku życia nie mogą grać w zakładach bukmacherskich.

Nie istnieje coś takiego jak bukmacher dla niepełnoletnich. To oczywiste, bo przecież wymagają tego przepisy prawa hazardowego i w tej kwestii na pewno nic nie zmieni się na korzyść młodych osób. W niektórych krajach tego typu rozrywki dozwolone są nawet od lat 21.

Punkty stacjonarne Fortuna
Jak wypłacić wygraną w punktach stacjonarnych Fortuna zakładów bukmacherskich?

Nikt z nas nie lubi kusić losu, ale naprawdę warto zapytać pracownika danego punktu, co robi się w przypadku większych wygranych. Każdy bukmacher czy to Fortuna czy STS może mieć w tej kwestii nieco inną politykę i warto wybrać takiego, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom.

Jedni, na przykład, wolą otrzymywać gotówkę do ręki na miejscu, inni na konto, a jeszcze innym nie przeszkadzałoby odebranie należnych środków w oddziale głównym gdzieś w dużym mieście.

Jakiego bukmachera pod względem bezproblemowych i fachowych wypłat wygranych możemy polecić? Na pewno dobrze radzi sobie z tym Fortuna oraz LV BET. Na ten moment trudno ocenić naziemne oddziały chociażby Forbet, gdyż są one jeszcze zbyt krótko na rynku, a poza tym opierają się na obstawianiu z wykorzystaniem tak zwanych terminali.

Mamy nadzieję, że wkrótce nabierzecie doświadczenia w wypłatach dużych wygranych i tego typu poradniki nie będą wam już potrzebne!


  • www.sts.pl – bonus 29 PLN bez depozytu – kod promocyjny: BETONLINE
  • www.betclic.pl – cashback 500 PLN – kod promocyjny: KOD500
  • www.betfan.pl – zakład bez ryzyka 50 PLN – kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button