STS. Bonus dla każdego za obstawienie meczy.

Specjalna ofertę promocyjna na zmagania w E-sport przygotował legalny bukmacher STS. Wystarczy, że gracz zagra kupon SOLO ze zmagań z Ultraligi, a w przypadku przegranej otrzyma zwrot 50% stawki.

Bonus dla graczy na Ultraligę

Ze względu na korona wirus również mocno odbiło się na zmaganiach sportowców, ponieważ zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszona. To sprawiło, że obecnie gracze znacznie częściej zaczęli obstawiać zdarzenia z e-sportu.

W związku z tym bukmacher STS przygotował limitowaną ofertę promocyjna graczom – „Bezpieczne 10 PLN”, która dostępna jest wyłącznie w dniach od 24 marca od godz. 01:00 do 25 marca do godz. 23:59. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie w zakładce tej oferty, która znajduje się w sekcji „Bonusy”.

Po spełnieniu tych warunków pozostaje graczowi już zagranie kuponu promocyjnego. Bukmacher STS kwalifikuje w ramach tej oferty jedynie kupon SOLO z kursem nie mniejszym niż 2.00, na którym to będzie znajdować się wyłącznie jeden typ z oferty LIVE na zmagania z Ultraligi.

Stawka zakładu musi wynieść równą kwotę 21 złotych, ale z tej oferty są wykluczone automatycznie te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, którego zakład okazał się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot 50% stawki.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus na E-sport za darmo:

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS w swojej ofercie również posiada specjalną ofertę promocyjną na zmagania na E-sport, czyli „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. Promocja polega na obstawieniu meczy z tej dyscypliny.

Na koniec każdego tygodnia bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane zakłady z E-sportu i przyzna premię 10% tej wartości. Warto jest mieć na uwadze, że maksymalny bonus, jaki może wynieść to 25 złotych.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS:

Każdy nowy gracz może skorzystać z pakietu powitalnego u bukmachera STS. Typer już na sam początek może otrzymać następujące bonusy:
-freebet bez depozytu o wartości 29 złotych
-premię równowartości pierwszej wpłaty do 1200 złotych

Te bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby je wpisać.

Pamiętać trzeba nadal, że obecnie wszystkie punkty stacjonowane bukmacherów są nieczynne. Skutkuje to tym, że gracze typować mogą wyłącznie przez internet.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button