Legalni bukmacherzy online

Legalny bukmacher PZBuk przy rejestracji oferuje graczom specjalny bonus powitalny w wysokości 50 PLN. Jaki kod bonusowy należy wpisać, by wyjść na tym najkorzystniej?

PZBuk kod bonusowy. Co podać przy rejestracji?
PZBuk kod bonusowy. Co podać przy rejestracji?

PZBuk.pl to nowy legalny bukmacher, który powstał na licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów spółce Cherry Online Polska. Zgodnie z wcześniejszymi nieoficjalnymi informacjami, skandynawski podmiot nie zdecydował się na uruchomienie w naszym kraju strony ComeOn – marki dość znanej w wielu krajach Europy.

Bonus powitalny PZBuk

Każdy nowo zarejestrowany gracz ma prawo do odebrania w PZBuk specjalnego bonusu powitalnego na start. W tym przypadku jest to zakład za darmo w wysokości 50 PLN. W jaki sposób można użyć bonusu? Wystarczy wykonanie kilku prostych zasad:

  • Dokonać rejestracji na stronie bukmachera
  • Wpłacić 50 PLN lub więcej
  • Zagrać za 50 PLN po kursie 2.00 lub wyższym
  • Wylogować się z kota i zalogować ponownie
  • Gotowe!

PZBuk kod bonusowy 2018

Przy rejestracji u bukmachera PZBuk można wpisać kod bonusowy. Niestety, na ten moment nigdzie nie podaje się informacji, w jaki sposób można takie hasło uzyskać. Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy,  by jak najszybciej dla naszych Czytelników przygotować specjalny kod promocyjny z dodatkowym bonusem!

Jeżeli chcesz dokonać rejestracji z PZBuk, pamiętaj o przygotowaniu dokumentów. Dane z dowodu tożsamości są niezbędne do założenia konta u tego bukmachera!


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image