Czy opłaca się obstawianie na liczbę goli?

Zakłady na liczbę goli w meczu mają wielu zwolenników. Dlaczego uważa się, że są one bardzo dobrą alternatywą dla tradycyjnych typów? Warto przyjrzeć się bliżej temu zagadnieniu.

Czy opłaca się obstawianie na liczbę goli?
Czy opłaca się obstawianie na liczbę goli?

Wiele osób, mówiąc o obstawianiu meczów, ma na myśli typowanie zwycięzców poszczególnych wydarzeń. To właśnie zakłady 1, X, 2 są najpopularniejsze wśród typerów. Choć na pewno nie odkryjemy Ameryki, kiedy napiszemy, że nie zawsze wybranie faworyzowanego zespołu jest zadaniem prostym.

Chcesz stawiać na liczbę goli? Statystyki i legalne zakłady na www.iForbet.pl!

Zakłady bukmacherskie na liczbę goli w meczu przychodzą nam z pomocą za każdym razem, gdy chcemy zagrać na murowanego kandydata do zwycięstwa. Kursy na pretendentów do mistrzostwa w starciach z outsiderami są zazwyczaj niskie, a wręcz nieopłacalne. Można sobie z tym poradzić właśnie poprzez grę na overy czy undery bramkowe.

Granie na liczbę goli w meczu nie tylko przydaje się wtedy, gdy spodziewamy się meczu do jednej bramki. Tego typu zakłady świetnie sprawdzają się w przypadku spotkań, gdzie rywalizacja zapowiada się na  dość wyrównaną albo wtedy, gdy naprzeciwko siebie stają zespoły z solidnymi defensorami.

Na liście bukmacherów z zakładami na liczbę goli nie brakuje ani jednego z tych, którzy są dostępni w Polsce. Granie na overy i undery jest już tak popularne, że stało się standardem z prawdziwego zdarzenia.

statystyki piłkarskie
statystyki piłkarskie

Zwolennicy stawiania na gole twierdzą, że można dzięki ich strategii więcej zarabiać albo częściej wygrywać. Jeżeli nabierze się w tym odpowiedniego doświadczenia, na pewno jest szansa na w miarę regularne zyski. Trzeba jednak pamiętać, że w bukmacherce nic nie jest pewne na sto procent, a granie overa 2.5 w meczu faworyta z „czerwoną latarnią” niekoniecznie musi zakończyć się takim samym sukcesem jak postawienie „1”.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button