Kasomania Totalbet. Loteria z nagrodami bez obrotu!

Każdy gracz legalnego bukmachera Totalbet może wziąć udział w promocji o nazwie Kasomania. To specjalna loteria, w której czekają nagrody niewymagające obrotu! Chcecie poznać szczegóły tej oferty?

Kasomania Totalbet. Loteria z nagrodami bez obrotu!
Kasomania Totalbet. Loteria z nagrodami bez obrotu!

Zabawa rusza w dniu 15 października 2018 roku i potrwa aż do początku roku następnego. Musisz się do niej zapisać, jeśli chcesz z niej skorzystać. Warunkiem jest – oczywiście – posiadanie konta na stronie www.Totalbet.pl, które można założyć w niecałą minutę w dowolnej chwili!

W jaki sposób zdobywa się losy do loterii? To bardzo proste – każde wydane 10 PLN to jedna szansa na wygraną. 100 PLN – 10 losów, 1000 PLN – 100 i tak dalej, i tak dalej.

W ramach oferty przygotowano zarówno nagrody codzienne, tygodniowe, jak i te dostępne w wielkim finale. Każdego dnia można zdobyć 10×100 PLN, w piątki 10 x 100 PLN, 1 x 500 PLN i 1 x 2000 PLN, a wielki finał to z kolei pula wynosząca 100.000 PLN!

Bukmacher Totalbet znajduje się na liście legalnych bukmacherów, co oznacza, że można grać u niego w stu procentach zgodnie z polskim prawem. Jest to także jedyna strona tego typu w kraju, gdzie nie trzeba weryfikować danych od razu przy rejestracji. To ogromna zaleta, szczególnie jeśli w danym momencie chcemy obstawić, a nie mamy możliwości zeskanowania dokumentu tożsamości.

A teraz to, co najważniejsze – wszystkie nagrody w loterii Totalbet nie podlegają warunkom obrotu. Oznacza to tyle, że można wypłacić je z konta od razu po zaksięgowaniu!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button