KSW 50 z bonusem od Fortuny. Gwarantowane 20 PLN dla każdego!

Bukmacher Fortuna ma dla graczy gwarantowane 20 PLN jako bonus. Premii nie trzeba obracać, a kwota jest stała i dostępna dla każdego!

KSW 50 z bonusem od Fortuny. Gwarantowane 20 PLN dla każdego!
KSW 50 z bonusem od Fortuny. Gwarantowane 20 PLN dla każdego!

KSW 50 zakłady przez internet

KSW 50 Zakłady Bukmacherskie to jeden z tematów, który w ostatnim czasie rządzi na forach typerskich i nie tylko. Trudno się dziwić, że i Fortuna zdecydowała się na zorganizowanie promocji na to wydarzenie.

Gala KSW 50 odbędzie się w Londynie w dniu 14 września. To właśnie w trakcie jej trwania będzie można skorzystać z bonusu od Fortuny. Dla każdego wynosi on tyle samo – dokładnie 20 PLN!

betclic bonus bez ryzyka kod promocyjny
Kod promocyjny BetClic Polska „KOD500” – bonus bez ryzyka

Promocja bukmacherska skierowana jest tylko do tych, którzy w trakcie trwania gali postawią kupon za co najmniej 20 PLN. Zakład musi być LIVE i zawierać przynajmniej jedno zdarzenie z KSW w Londynie.

Fortuna bonus na KSW

Stawka kwalifikacyjna to 20 PLN. Gracz może zagrać kupon zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej, która jest dostępna na systemy iOS oraz Android.

Pieniądze promocyjne przyznawane są automatycznie. Powinny pojawić się na odpowiednich kontach do dnia 16 września do godziny 23.59. Co bardzo ważne, prezentu od bukmachera nie trzeba obracać, gdyż jest on przyznawany w formie punktów FKP.

Każdy, kto nie posiada konta w Fortunie, może założyć je w każdej wolnej chwili. Fortuna kod promocyjny brzmi „BETONLINE” i może być wykorzystany jedynie przy zakładaniu konta.

Przypominamy, że dla nowych graczy w Fortunie dostępny jest bonus powitalny, który wynosi ponad 1000 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button