Betclic bonus na Ligę Mistrzów. Premia 50 złotych za przegrany kupon!

Przegrany kupon w Betclic? W przypadku zakładów na Ligę Mistrzów to żaden problem. Już teraz warto poznać szczegóły na ten temat! Dokładnie tak działa promocja Combi Crush!

Betclic bonus na Ligę Mistrzów. Premia 50 złotych za przegrany kupon!
Betclic bonus na Ligę Mistrzów. Premia 50 złotych za przegrany kupon!

Betclic daje bonus 50 zł!

Bukmacher Betclic ma dla graczy specjalną propozycję. Ważna jest tylko w dniach 17-18 września i obowiązuje w przypadku zakładów na Ligę Mistrzów w kuponach KOMBI.

Do promocji trzeba się zapisać. Tylko zarejestrowani użytkownicy mają prawo do zgarnięcia ewentualnego zwrotu, który może wynieść 50 złotych.

Betfan darmowy kod promocyjny
Betfan darmowy kod promocyjny

Liga Mistrzów obstawianie bez ryzyka

Jak zakwalifikować się do oferty? Po zapisaniu się do niej wystarczy zagrać kupon za co najmniej 50 złotych, w którym znajdzie się przynajmniej 5 typów o łącznym kursie 5.0.

Przygotowany przez Betclic cashback można otrzymać tylko jeden raz. Dodatkowe środki przyznane zostaną odpowiednim osobom w dniu 19 września.

Dostępny zwrot w Betclic przelewany jest automatycznie. Gracz nie musi się po niego w ogóle zgłaszać. Nie ma żadnego znaczenia czy w kuponie promocyjnym nietrafiony okazał się jeden typ, czy może więcej.

Marka Betclic posiada licencję Ministerstwa Finansów, dlatego korzystanie z jej usług jest w stu procentach zgodne z prawem. Nie trzeba się o to w żaden sposób martwić!

Jeżeli ktoś nie ma jeszcze konta w Betclic, może to zmienić w każdej wolnej chwili. Dla nowych klientów przygotowano cashback w wysokości 510 złotych – wystarczy w tym celu kod promocyjnyKOD510„!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button