Fortuna o 14% większe wygrane wygrane Mistrzostw Europy w siatkówce

Przed nami Mistrzostwa Europy 2019 siatkarzy. W związku z tym wydarzeniem bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

Kupony bez podatku na Mistrzostw Europy w siatkówce u bukmachera Fortuna

Kupony bez podatku na Mistrzostw Europy w siatkówce u bukmachera Fortuna

Udział w tej akcji może wziąć każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmacher Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest w dni występów Polaków podczas EURO w godzinach 15:00 – 16:00. Polacy swoje najbliższe pojedynki rozegrają 13 września z Estonią oraz 15 września z Holandią.

Chcąc wziąć udział w tej akcji swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W tej promocji kwalifikują się kupony AKO i MAXIKOMBI, na których muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej z Mistrzostw Europy siatkarzy.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Betfan darmowy kod promocyjny

W ramach tej promocji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki akcji, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to wygrana zostanie zwiększona o 14%.

Bukmacher Fortuna: Darmowy kod promocyjny

Popularny polski bukmacher Fortuna przyzna darmowy bonus nowym graczom i to bez depozytu o wartości 20 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, a w zamian znajdą się darmowe środki na grę.

Jednak to nie wszystko! Po dokonaniu pierwszego depozytu można liczyć na darmowy bonus równowartości depozytu. Łącznie można otrzymać nawet do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button