Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Czy bukmacher Betrally jest legalny?

Marka bukmacherska Betrally jest jedną z najmłodszych na rynku. Czy można korzystać z jej usług na terytorium naszego kraju? Sprawdźmy, jak wygląda sprawa licencji tej firmy!

Czy bukmacher Betrally jest legalny?
Czy bukmacher Betrally jest legalny?

Betrally Polska legalny czy nie?

Jeżeli bukmacher długo jest obecny na rynku, pozytywnie wpływa to na wiarygodność. Betrally to jednak firma, która pewnie wielu graczom niewiele mówi i raczej trudno się temu dziwić. Czy jednak takie marki już na wstępie należy skreślać? Każdy ma na ten temat inne zdanie, ale trzeba przyznać, że opisywany buk radzi sobie dość dobrze i staje się coraz bardziej rozpoznawalny.

forbet kod bonusowy
Darmowy bonus od bukmachera Forbet

W przypadku Betrally sprawa licencji wydaje się dość oczywista. W przeciwieństwie do BAH Polska, o którym cały czas gdzieś tam się wspomina na rodzimych stronach internetowych, Betrally nie posiada zgody na prowadzenie działalności w Polsce. W najbliższym czasie przedstawiciele firmy nie będą starać się zmienić tego stanu rzeczy.

Pojawienie się na rynku Betrally dla niektórych było zapowiedzią, że poker w Polsce powróci na właściwe tory. Nic bardziej mylnego – według polskiego prawa nie można grać w karty przez internet na pieniądze, a podmioty organizujące tego typu rozgrywki nadzwyczajniej w świecie łamią przepisy zamieszczone w stosownych ustawach.

Niestety, nieświadomy gracz może zarejestrować się w Betrally. Wszystko dlatego, że firma nie blokuje dostępu do swojej strony internetowej osobom z Polski. Powołuje się przy tym, rzecz jasna, na prawo Unii Europejskiej oraz inne standardowe”zabezpieczenia” podobnych portali.

Czy kiedykolwiek ten bukmacher będzie w naszym kraju legalny? Na ten moment nic na to nie wskazuje. Jeżeli chcecie grać legalnie, wybierzcie firmę z licencją, na przykład, Etoto.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button