Zakłady bukmacherskie na bejsbol. Jak obstawiać?

Bejsbol nie jest w Polsce sportem bardzo popularnym, ale coraz więcej osób przekonuje się, że to naprawdę ciekawa dyscyplina. Nie tylko zapewnia sporo emocji, lecz również pozwala na zarobienie pieniędzy w zakładach bukmacherskich. Oto poradnik, jak zacząć obstawiać bejsbol i dlatego warto to robić!

Zakłady bukmacherskie na bejsbol. Jak obstawiać?
Zakłady bukmacherskie na bejsbol. Jak obstawiać?

Jak zacząć obstawiać baseball?

Aby rozpocząć obstawianie nowej dyscypliny sportowej, przede wszystkim musimy poznać jej zasady. Dla niektórych to punkt, przez który nie są w stanie przebrnąć. Zła wiadomość – nie ma innego wyjścia. Dobra wiadomość – tylko na pierwszy rzut oka bejsbol wydaje się skomplikowany. Jeżeli otworzycie Wikipedię czy inną tego typu stronę, na pewno dość szybko zrozumiecie, o co dokładnie chodzi w tym sporcie i sami dojdziecie do wniosku, że niepotrzebnie mieliście obawy, że czegoś nie będziecie w stanie pojąć.

Poznanie chociażby podstaw bejsbolu jest konieczne do tego, by zrozumieć zakłady, jakie są dostępne w ofercie firmy bukmacherskiej. To trochę tak, jak z piłką nożną czy futbolem amerykańskim. Jeżeli nie dowiemy się za co można otrzymać żółtą kartkę bądź w jaki sposób drużyny zdobywają punkty – trudno będzie nam określić, ile ich może wpaść w danym pojedynku.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Typowanie meczów bejsbolowych

Początkujący gracze mają to do siebie, że lubią iść łatwiznę. Płatne typy bukmacherskie to jednak w przypadku braku znajomości zasad żadne rozwiązanie, a jedynie pierwszy krok do stworzenia sobie problemów! Pamiętajmy, że w ostateczności zawsze musimy kierować się własnym zdaniem, a trudno takowe mieć, nie mając pojęcia o bejsbolu.

Kursy na ligę MLB (eFortuna.pl)
Kursy na ligę MLB (eFortuna.pl)

Jeżeli chcecie wybrać bukmachera do obstawiania tej dyscypliny, zwróćcie uwagę nie tylko na to, który z nich ma wysokie kursy, ale także ile dokładnie zakładów przygotowuje w ciągu dnia czy tygodnia. Trudno porządnie wziąć się za przewidywanie wyników i wygrywanie, jeśli do dyspozycji otrzymujemy tylko kilka spotkań na krzyż i to przy naprawdę dobrych wiatrach.

Gdzie obstawiać bejsbol w Polsce?

Z racji tego, że bejsbol nie jest w naszym kraju wyjątkowo popularną dyscypliną, trudno się dziwić, że oferty bukmacherów nie należą w tym przypadku do wyjątkowo bogatych. Na szczęście, zmienia się to na korzyść graczy. Od pewnego czasu niemal u wszystkich legalnych bukmacherów dostępne są w ofercie kursy na ligę MLB, czyli najlepsze rozgrywki bejsbolowe na świecie.

Aktualne kursy na bejsbol znajdziesz na www.eFortuna.pl!

Zakłady bukmacherskie na MLB

Obstawiając spotkania ligi MLB, zazwyczaj możemy skorzystać z takich samych typów, czyli na zwycięzcę, na liczbę punktów, na to kto zdobędzie pierwszy punkt itp. Po zrozumieniu podstawowych zasad gry nie będziecie mieli żadnego problemu z tym, by określić na czym polega dany punkt oferty bukmachera. Później pozostaje wam już tylko przyjrzeć się uważnie kilku meczom, poczytać trochę na temat obstawianych przez was rozgrywek i rozwijać swoją bejsbolową wiedzę. Bez niej trudno osiągnąć większy sukces, ale przecież nikt nie powiedział, że będzie łatwo!

Czy warto obstawiać bejsbol?

Niektórym może wydawać się dziwne obstawianie „egzotycznego” sportu, biorąc pod uwagę, że w Polsce nie ma osoby, która nie znałaby zasad piłki nożnej, siatkówki czy skoków narciarskich. Cóż, teoretycznie tak. Jednak przecież w naszym kraju w ostatnim czasie popularne jest obstawianie WOT, a e-sport jeszcze kilka lat temu nie był tak popularny, jak jest obecnie.

baseball zakłady bukmacherskie

Bejsbol warto obstawiać z kilku powodów. Nie tylko poszerzymy dzięki niemu swoje horyzonty, ucząc się czegoś nowego o sporcie, ale także będziemy mogli „wyhaczyć” naprawdę dobre kursy na poszczególne wydarzenia. Mając sporą wiedzę na temat tej dyscypliny, będziecie w stanie określić, jaka drużyna ma największe szanse na tytuł mistrzowski czy wygranie najbliższych meczów. W ten sposób zdobywacie przewagę nad bukmacherem, który w polskich realiach na pewno nie poświęca ofercie z bejsbolu wiele czasu.

Rozgrywki MLB mają także ten plus, że trwają w momencie, gdy trwa przerwa w innych typowo amerykańskich sportach. Mowa tu, między innymi, o ligach NBA, NFL i NHL.

Czy to legalne?

Obstawianie meczów jest w Polsce legalne pod warunkiem, że dokonujemy tego w firmach posiadających odpowiednie licencje naszego Ministerstwa Finansów. Innymi słowy, możecie bez najmniejszych obaw typować wyniki spotkań bejsbolowych, nie martwić się o ewentualne konsekwencje prawne!

mlb kursy bukmacherskie

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button