Czy warto korzystać z płatnych typów?

W sieci nie jest trudno znaleźć strony internetowe czy blogi, które oferują płatne typy bukmacherskie. Pytanie rodzi się jednak nie, z której z nich warto korzystać, ale czy w ogóle! Jesteśmy pewni, że każdy z was chociaż raz się nad tym zastanawiał.

Czy warto korzystać z płatnych typów?
Czy warto korzystać z płatnych typów?

Płatne typy to oszustwo!

Bez względu na to czy wybieramy punkty naziemne bukmacherów, czy grę u bukmachera online, zawsze chodzi o to, by wygrywać. A jak powszechnie wiadomo, nie da się zyskiwać na zakładach bukmacherskich, wybierając niewłaściwe typy.

Wiele osób ma słabe mniemanie na swój temat i bardzo decyduje się na szukanie płatnych typów bukmacherskich. Kiedy dopiero zaczynają obstawianie albo zdarza im się trudny moment, od razu winią siebie samych i jak najszybciej chcą coś z tym zrobić. To ogromny błąd, bo przecież nie każda porażka jest naszą winą, a szczególnie, gdy nie mamy jeszcze odpowiedniego doświadczenia.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie warto od razu rzucać się na profesjonalne typy bukmacherskie. Szczególnie, gdy ktoś chce od nas za nie jakieś pieniądze. Zasada jest taka, że jak ktoś rzeczywiście regularnie wygrywa i to duże sumy, nie musi zajmować się tego typu przedsięwzięciami.  Bo i po co, skoro ma z czego żyć, a tym bardziej stawiać kupony.

Jeżeli od jakiegoś czasu zauważyliście, że obstawianie nie idzie wam najlepiej, dobrze przemyślcie, dlaczego tak się dzieje. Może zmieniliście strategię, a może rozpoczęliście grę na wyższe stawki, przez co bardziej skupiacie się na tym, by nie tracić, co zawsze działa odwrotne? Powodów może być wiele,  ale nie ma takiego, którego nie da się wyeliminować!

„Zasada jest bardzo prosta, jeśli ktoś sprzedaje typy to zwykle jest oszustem, dlaczego? Ponieważ nie musiałby tego gdyby wygrywał, najczęściej takie kupony są po prostu spreparowane. Dlatego lepiej korzystać z darmowych typów ze stron betonline.net.pl czy typydnia.net.pl” – opinia z forum itypy.pl

Wielu początkujących odnośni wrażenie, że wygrywanie u bukmachera jest proste. Prawda jest jednak taka, że potrzeba wielu lat doświadczeń i treningu, by zacząć wychodzić na swoje. „Eksperci” twierdzący inaczej po prostu robią krzywdę amatorom, gdyż sprawiają, iż ci zaczynają wątpić w swoje umiejętności oraz możliwości.

Chociaż autorzy stron z płatnymi typami na pewno się z nami nie zgodzą, tego typu projekty nie są nikomu potrzebne. Każdy z nas może tak samo, jak inni odnosić sukcesy w bukmacherce. Potrzebna jest jednak to tego wiedza i trochę cierpliwości. Mimo wszystko, nie warto dawać się nabierać na różnego rodzaju abonamenty z typami. Często są to komputerowo generowane zakłady, które nie mają nic wspólnego z profesjonalizmem, a tym bardziej z gwarancją ogromnych zysków.

Zawsze warto inwestować przede wszystkim w siebie. Zdobyte przez nas umiejętności prędzej czy później zaowocują, a wówczas nie tylko będziemy wygrywać, ale także nie będziemy musieli naśladować kogoś, kto – teoretycznie – ma nam dostarczać skuteczne typy.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button