Typy na Serie A. Obstawianie ligi włoskiej

Włoska liga Serie A należy do tych, które cieszą się największym szacunkiem na całym świecie. Zmagania w jej obrębie obserwuje również mnóstwo Polaków, a wielu spośród nich decyduje się na ich obstawianie. W tym poradniku doradzimy, w jaki sposób to robić, by być w tym skutecznym oraz by nasze typy bukmacherskie były po prostu opłacalne. Wspomnimy też o tym, którzy bukmacherzy wychodzą do nas z najlepszą ofertą właśnie na najwyższą klasę rozgrywek w Italii.

Typy na Serie A. Obstawianie ligi włoskiej
Typy na Serie A. Obstawianie ligi włoskiej

Obstawianie Serie A. Jak grać typy?

Polacy należą do osób, które własne typy bukmacherskie chcą przetopić w zakłady bukmacherskie tak szybko, jak to tylko możliwe, bazując te pierwsze wyłącznie na subiektywnym „byciu ekspertem” po regularnym oglądaniu zmagań swojej ulubionej drużyny. Tak naprawdę jednak chcąc być skutecznym w zakładach, należy zwrócić uwagę na wiele aspektów, na które nie patrzy się będąc „zwykłym” kibicem. Chcąc typować w sposób efektywny, patrzmy zatem na:

  • charakterystykę ligi włoskiej – ta zakłada solidną grę, bardzo dobrą jej technikę oraz mocne stąpanie po ziemi. Włoscy zawodnicy grają twardo, a sędziowie dostosowują się do tego modelu, dyktując faule bardzo rzadko. Specyfika włoskiej piłki zakłada też duży nacisk na grę drużynową, bez wyraźnego wyznaczania lidera poszczególnych zespołów;
  • rodzaj stawianego przez nas kuponu – starajmy się stawiać wyłącznie kupony pojedyncze – choć te akumulacyjne kuszą dużymi wygranymi, nie są opcją bezpieczną, a na pewno nie taką, po którą powinniśmy sięgać. Pamiętajmy, że wymagają od nas poprawnego obstawianie nie jednego, a kilku spotkań – a to znacznie zmniejsza nasze szanse powodzenia;
sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE
  • fazę rozgrywek ligowych – włosi grają futbol bardzo się w niego angażując, co powoduje szybki spadek formy, zwłaszcza zespołów nieprzygotowanych kondycyjnie do nowego sezonu. Faza rozgrywek sugeruje też, że zespoły z pewnym miejscem w czołówce nieco będą stopowały, a te zagrożone spadkiem – bardziej angażowały się w grę. Unikajmy typowania na początku sezonu, kiedy informacji analitycznych (na przykład na temat formy) jest po prostu najmniej;
  • formę każdego z zespołów – charakterystyka gry we włoskiej lidze zmusza zawodników do wykazywania dobrej formy – to na nią powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przy typowaniu oraz dokonywaniu analizy (o której wspominamy poniżej).

Nade wszystko jednak dokonujmy jak najdokładniejszej analizy, biorącej pod uwagę mocne i słabe strony każdej z drużyn włoskiej ekstraklasy, historię ich spotkań, ale też statystyki każdego z nich. To właśnie na dogłębnej analizie powinny się opierać każde zakłady bukmacherskie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na Serie A

Jako że piłka nożna stanowi na naszej scenie bukmacherskiej najważniejszy element oferty rodzimych operatorów, a włoska liga jest jedną z tych mocniejszych, z ofertą na nią wychodzi zdecydowana większość polskich operatorów. Nie każdy z nich jednak przykłada do niej tak dużą wagę – niektórzy bardziej faworyzują legalny poker, inni z kolei – pozostałe ligi światowe czy polską Ekstraklasę. Poniżej prezentujemy sylwetki tych buków, których oferta właśnie w kontekście włoskich rozgrywek prezentuje się zdecydowanie najbardziej kusząco.

Zakłady na Serie A w STS
Zakłady na Serie A w STS

Serie A u bukmachera STS

STS już od początku swojego istnienia (a ten notuje się na rok 1996) przykłada dużą wagę do rozgrywek we włoskiej lidze, starając się pokryć je w stu procentach. Proponuje na nie bardzo atrakcyjne kursy, a część spotkań udostępnia w formacie na żywo, nierzadko w towarzystwie darmowych transmisji. Czas oczekiwania między kolejnymi spotkaniami umila ofertą na legalny poker czy sporty wirtualne, a nowych graczy zachęca atrakcyjnymi bonusami.

Serie A u bukmachera Betfan

Betfan to kolejny popularny bukmacher, u którego warto mieć konto i typować włoską Serie A. Pokrywa ją w całości, również w formacie na żywo – podobnie, jak jego konkurent, często w towarzystwie darmowych transmisji. Patrząc na wystawiane marce Betfan opinie, widać, że słynie z przyjaznego podejścia do każdego z klientów, ale i bardzo solidnej oferty bonusowej (w tym unikalnego programu lojalnościowego dla stałych typerów).


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button