Bonusy dla graczy za obstawienie meczy u bukmachera STS

Bukmacher STS online oferuje graczom limitową ofertę promocyjną na sam start, w której to użytkownicy mogą liczyć na extra środki za obstawianie meczy. I co istotne bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Obstawiaj mecze u legalnego bukmachera STS i zdobywaj bonusy

Obstawiaj mecze u legalnego bukmachera STS i zdobywaj bonusy

Warunki oferty „Ekstra 40 PLN LIVE” są proste i czytelną dla wszystkich graczy. Wystarczy jedynie obstawiać zakłady z oferty „na żywo”, aby poza wygraną gotówką otrzymać dodatkowe środki. A na pewno jest co obstawiać, ponieważ oferta bukmachera jest bardzo bogata.

Wspomniana akcja dostępna jest wszystkim graczom do 22 listopada do godziny 21:00. Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Pewne 40 PLN za obstawienie meczy

W ramach promocji „Ekstra 40 PLN LIVE” są dostępne wyłącznie zakłady AKO, na których muszą znajdować się same zdarzenia z oferty „na żywo”. Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że wymagane jest to, aby jeden typ pochodził z Esportu.

Łączny kurs każdego kuponu promocyjnego na obstawianie meczów nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka całkowita kuponu musi wynosić minimum 10 PLN.

Polski bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Każdy gracz, który zagra zakłady spełniające powyższe warunki promocji otrzyma extra środki. Dokładnie mówiąc za każdy kupon dostanie 2 PLN. Łącznie wszyscy typerzy mogą liczyć nawet na 40 PLN.

Bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi na sam start darmowe środki o łącznej wartości 1229 PLN.

W skład najnowszego pakietu powitalnego wchodzą:

  • pewne 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości depozytu do 1200 PLN

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to w dodatku jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button