Poker na pieniądze u polskich bukmacherów. Jak to działa?

Choć poker jest grą, która kojarzy się (niebezpodstawnie zresztą) z kasynami, już od jakiegoś czasu znajduje się w ofercie wszystkich zagranicznych operatorów z ofertą na zakłady bukmacherskie. W ślad za nimi zaczynają iść również polscy bukmacherzy, coraz chętniej i śmielej wprowadzając go do swojej oferty. Jak obstawiać go, aby być w tym skutecznym? Na co zwrócić szczególną uwagę i gdzie tak właściwie to robić? Czy to w ogóle legalne?

Poker na pieniądze u polskich bukmacherów. Jak to działa?
Poker na pieniądze u polskich bukmacherów. Jak to działa?

Czy bukmacherzy mogą legalnie prezentować poker w swojej ofercie?

Poker może kojarzyć się z kasynem – nie jest to wcale bezpodstawne. Królowa polskich gier karcianych rzeczywiście odnosi największe sukcesy właśnie w kasynach – co zatem robi u legalnych bukmacherów, skoro jedynym kasynem, które może świadczyć swoje usługi w Internecie jest to prowadzone przez rząd? Wyjaśnienie jest proste, a sprowadza się do spojrzenia na formułę, w jakiej występuje legalny poker u rodzimych operatorów.

Bukmacherzy nie pozwalają nam na aktywną grę w pokera. Zamiast tego, na swoich łamach zamieszczają transmisje symulacji rozdań – zazwyczaj pochodzące od podmiotów zewnętrznych, nagrywane w profesjonalnym studio. Transmisje te opatrują opcjami i kursami bukmacherskimi. Zamiast więc grać, oglądamy przebieg rozdań i podejmujemy decyzje bukmacherskie. Tak, jakbyśmy robili w przypadku opatrzonego transmisją telewizyjną obstawiania w formule LIVE.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Jak obstawiać poker, aby robić to skutecznie?

Do typowania pokera, na które pozwala coraz więcej operatorów z ofertą na zakłady bukmacherskie, podejść może każdy – nie wszyscy jednak będą to robić skutecznie. Aby więc zwiększyć własną efektywność obstawiania tej gry karcianej, powinniśmy przestrzegać podstawowych zasad, a przede wszystkim podejść do tego z zimną głową. Pamiętajmy o tym, by:

  • nie wchodzić do gry zbyt wcześnie – rozdania w pokera zostały podzielone na kilka kolejnych faz, przed każdą z których możemy obstawiać; błędem jest wchodzenie do gry za wcześnie, gdy sytuacja na stole nie jest wystarczająco sugestywna i jasna – czasem warto poczekać na rozwój wydarzeń; mimo, że zarobimy mniej, nasze zwycięstwo będzie nieco bardziej prawdopodobne;
  • nie dołączać do rozgrywki w jej trakcie – poker jest na tyle złożoną grą, że zakłady bukmacherskie na nią wymagają skupienia i obserwowania rozdania od samego jego początku – jeśli musimy, po prostu poczekajmy na kolejne rozdanie; jedno trwa tutaj przecież zaledwie kilka minut;
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • słuchać krupiera – aby skutecznie realizować swoje typy bukmacherskie na legalny poker, musimy być doskonale zorientowani w tym, co dzieje się na stole – pomoże nam w tym uważne słuchanie krupiera, który na bieżąco analizuje sytuację na nim;
    stawiać tylko wtedy, gdy mamy jasną sytuację – jeżeli nie jesteśmy pewni czy też mamy poważne wątpliwości, po prostu nie obstawiajmy – lepiej jest ominąć rozdanie, aniżeli postawić na cokolwiek;
  • odpowiednio się przygotować – najlepsi i najbardziej skuteczni typujący zawsze poprzedzają właściwe obstawianie dziesiątkami, a nawet setkami godzin przygotowań. Pamiętajmy, że bukmacherzy nie blokują transmisji osobom niepodejmującym się obstawiania – możemy więc obserwować i typować „na sucho”, a uczyć się mimochodem.
STS Betgames legalne karty
STS Betgames legalne karty

Najlepsi bukmacherzy z ofertą na legalny poker

Choć usługa gier karcianych, w obręb których wpisuje się legalny poker, jest jeszcze w Polsce mało popularna i wciąż pionierska, kilku bukmacherów pozwala realizować własne typy bukmacherskie w jego obrębie. Poniżej prezentujemy ofertę tych najlepszych:

  • STS z ofertą od dostawcy Betgames – STS jest obecnie jednym z niewielu polskich bukmacherów oferujących dostęp do polskiego stołu pokerowego i choć jest on dostępny wyłącznie w określonych godzinach, znakomicie wyróżnia buka na tle innych.
  • Betfan i forBET z ofertą od dostawcy TVBet – obaj bukmacherzy, z dość niewielkim stażem na polskim rynku, proponują dostęp do typowania pokera od dostawcy TVBet. Ich oferta na tę grę karcianą jest solidna, a sam sposób jej zaprezentowania – przyjazny użytkownikowi.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button