Promocja na zakład u bukmachera BetClic na mecz Polska – Słowenia

Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję „Pewny zakład”. W ramach tej akcji wspomniany operator zmniejsza ryzyko przegranej na kupony z piłki nożnej, gdzie można otrzymać bonus do 40 PLN.

Betclic pewny zakład 2019

Betclic pewny zakład 2019

Z tej oferty możesz skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 18 do 19 listopada do godz. 23:59. Należy jednak wiedzieć, że typer, który chce z niej skorzystać musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następne na podstronie tej akcji.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których będą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia, a kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 4.00.

Na zakładzie promocyjnym mogą znajdować się WYŁĄCZNE zdarzenia z piłki nożnej. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby kolejne pojedynki podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020, w tym spotkanie Polski z Słowenią.

sts bonus bez wpłaty własnej

Stawka minimalna kuponu promocyjnego to 20 PLN. W ramach tej akcji wykluczone są zakłady, które zostały zawarte za środki promocyjny.

Typer, który zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki akcji „Pewny zakład” i został on rozliczony jako wygrany to dobrze! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku kuponu przegranego bukmacher BetClic Polska przyzna bonus do 40 PLN.

Jaki jest ważny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Legalny bukmacher BetClic Polska oferuje nowym typerom promocję – Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510”.

Jeśli zagrany kupon okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, a maksymalnie można otrzymać 510 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button