Pakiet powitalny u bukmachera Ewinner 2020. Bonus do 2000 PLN

Bukmacher Ewinner oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na start na zakład bez ryzyka oraz bonusy po 500 PLN za dokonanie pierwszych dwóch wpłat.

Ewinner: Pakiet dla nowych graczy 2020

Ewinner: Pakiet dla nowych graczy 2020

Z tego pakietu może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Ewinner. Warto jest wiedzieć, że jest to w pełni legalny bukmacher działający na terenie Polski.

Pierwsza czynność jaką gracz musi dokonać trzeba dokonać rejestracji konta. Można to wykonać jedynie na stronie www.ewinner.pl.

Proces zakładania konta jest bardzo prosty i nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ w formularzu rejestracyjnym trzeba podać wyłącznie swoje podstawowe dane.

Bonus powitalny 2020 u bukmachera Ewinner

Gracz, który przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych i dokona pierwszego depozytu może liczyć na start na Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka.

Jak się okaże, że faworyci Cię zwiedli to w zamian bukmacher Ewinner dokona zwrotu całej stawki, a maksymalnie można otrzymać 150 PLN.

Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

legalny bukmacher betclic polska bonus za darmo
Kod promocyjny bukmachera Betclic na darmowy bonus cashback

Bonus za depozyt od Ewinner

Legalny bukmacher Ewinner za drugi oraz trzeci depozyt przyznaje darmowe środki. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest o kwoty jaką gracz wpłacił:

  • drugi depozyt bonus 100% do 500 PLN
  • trzeci depozyt bonus 100% do 500 PLN

Środki znajdą się automatyczne na koncie gracza po tym jak wspomniany operator dokona zaksięgowania wpłaty.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera Ewinner

Bukmacher Ewinner obecnie nie oferuje nowym graczom bonusu bez depozytu. W przeciwieństwie do bukmachera STS, który za dokonanie rejestracji i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” przyznaje bonus o wartości 29 PLN i to bez dokonania wpłaty.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button