Aktualny pakiet powitalny u legalnego bukmachera TOTALBet

Bonus do 5000 PLN oferuje nowym graczom bukmacher TOTALBet. Wystarczy dokonać wpłaty, aby otrzymać darmowe środki równowartości pierwszego depozytu. Minimalna kwota jaka bierze udział w tej akcji to zaledwie 10 PLN.

Bonus do 5000 PLN na start dla nowych graczy TOTALBet

Bonus do 5000 PLN na start dla nowych graczy TOTALBet

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera TOTALBet.

Podstawowy warunek tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można jedynie wykonać na stronie bukmachera www.totalbet.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

TOTALBet kod promocyjny na start

Bukmacher TOTALBet dokona odblokowania bonusu powitalnego pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyna opcja, aby go wpisać.

To wszystko sprawia, że użytkownik nie musi nigdzie zgłaszać chęci odbioru bonusu, ani też się zapisywać.

legalny bukmacher betclic polska bonus za darmo
Kod promocyjny bukmachera Betclic na darmowy bonus cashback

Po założeniu konta użytkownik może dokonać pierwszego depozytu, który jest to objęty promocją. Bukmacher TOTALBet przyznaje bonus równowartości wpłaty. To wszystko sprawia, że gracz sam wybiera jaka kwota znajdzie się na jego koncie w formie środków bonusowych.

Minimalna kwota jaka bierze udział w tej promocji to 10 PLN. Natomiast maksymalnie można otrzymać nawet 5000 PLN!!!

Gracz, który dokonał depozytu może już postawić kupon, na którym będą znajdować się trzy, cztery lub więcej zdarzeń. To sprawi, że bukmacher TOTALBet dokona aktywacji bonusu w wariancie 5×3 lub 4×4.

Freebet za rejestrację bez wpłaty własnej od bukmachera TOTALBet

Bukmacher TOTALBet poza tym oferuje nowym graczom darmowy freebet o wartości 10 PLN bez wpłaty własnej do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Wystarczy jedynie założyć konto i wpisać kod promocyjny, aby otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button