Darmowy kod promocyjny u bukmachera PZBuk

Legalny bukmacher działający w Polsce – PZBuk oferuje na start bonus 100% za dokonanie pierwszego depozytu. Maksymalnie każdy użytkownik może otrzymać nawet 500 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

PZBuk kod promocyjny na start

PZBuk kod promocyjny na start

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera PZbuk.

Podstawowy krok jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można jedynie wykonać na stronie www.pzbuk.pl. Proces rejestracyjny w żadnym wypadu nie jest skomplikowany oraz nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje dane osobowe, jak imię czy nazwisko.

PZBuk kod promocyjny za darmo:

Chcąc aktywować bonus powitalny należy wykonać dwie czynności w formularzu rejestracyjnym:

  • wpisać kod promocyjny BETONLINE
  • zaznaczyć opcję aktywacji bonusu

Po wykonaniu tych czynności bukmacher PZBuk bonus dokona odblokowania bonusu powitalnego. Warto jest wiedzieć, że później już możliwości wpisania tego kodu nie będzie.

Użytkownik, który wykonał te czynności musi już jedynie dokonać pierwszej wpłaty, która jest objęta promocją. Bukmacher Pzbuk przyznaje bonus 100% za pierwszy depozyt, np. gracz dokonał wpłacił 400 PLN, to druga taka sama wartości znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

Warto jest wiedzieć, że ramach tego bonusu każdy użytkownik maksymalnie może otrzymać 500 PLN.

To nie wszystkie jest promocje jakie oferuje bukmacher Pzbuk w Polsce. Bowiem można liczyć chociażby na „komborakieta” czy też „kombodoładowanie”, gdzie wspomniany operator zwiększa wygrane graczom. Poza tym gracze również mogą liczyć chociażby na promocję Happy Hours.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button