Bonus do 3170 PLN na start dla nowych graczy Milenium

Bukmacher Milenium oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać 3170 PLN już na sam start. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego!

Darmowy kod promocyjny Milenium

Darmowy kod promocyjny Milenium

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Milenium.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, a poza tym w żadnym wypadku nie jest skomplikowany.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Milenium?

Chcąc aktywować pakiet powitalny wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że legalny bukmacher Milenium dokona aktywacji bonusów powitalnych.

Już za rejestrację konta wspomniany operator przyzna darmowy freebet po wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez wpłaty własnej.

betclic kod promocyjny

Gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus jego równowartości, aż do 1500 PLN, np. gracz wpłacił 800 PLN druga taka sam kwota tylko, ze w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza.

Cashback do 150 PLN u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u tego operatora jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Wystarczy zaznaczyć opcje „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym, a po czym zagrać kupon. Jeśli okaże się, ze faworyci Cię zawiedli to wspomniany bukmacher dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać 150 PLN.

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Dodatkowo codziennie u bukmachera Milenium można grać bez podatku, biorą udział w promocji „Happy Hours„. Każdego dnia godziny tej akcji są różne, a informacje o jej trwaniu znajdują się na stronie bukmachera Milenium.

Chcąc skorzystać z gry bez podatku wystarczy zagrać kupon w wyznaczonych godzinach, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button