Obstawianie MŚ 2018 bez ryzyka!

Masz swoich faworytów mistrzostw świata 2018? Już teraz zobacz, z czym wiąże się zakład o nazwie Spoko Typ, dzięki któremu u legalnego bukmachera Fortuna po prostu nie można przegrać!

Obstawianie MŚ 2018 bez ryzyka!
Obstawianie MŚ 2018 bez ryzyka!

Za każdym razem, gdy Polacy będą występować na mundialu, a także podczas półfinałów oraz wielkiego finału, w ofercie Fortuna Online znajdziesz Spoko Typ. Co to takiego? To specjalnie przygotowany zakład o wysokim kursie. Jeżeli uda ci się dzięki niemu wygrać, otrzymasz całą wygraną dla siebie. W przypadku porażki – należy ci się sto procent zwrotu postawionej stawki!

Oferta obowiązuje tylko podczas MŚ 2018. Bonusy na mundial to żadna nowość, ale ten jest naprawdę wyjątkowy i warto się nim zainteresować.

Spoko Typ może być dodany do dowolnego kuponu albo też da się go postawić w kuponie SOLO. Stawka zagrana przez gracza nie może wynosić więcej niż 10 PLN i dokładnie tyle wynosi zwrot przewidziany przez regulamin promocji.

Obstawianie MŚ 2018
Obstawianie MŚ 2018

Wierzysz w przesądy bukmacherskie? Takie promocje jak Spoko Typ to doskonała okazja, by to zmienić. Możesz zagrać bez żadnego ryzyka i strachu o utratę środków. Zaszalej i spróbuj postawić kasę, a na pewno nie będziesz stratny!

Pamiętaj, że każdy gracz Fortuny ma prawo do odebrania tylko jednego bonusu w danym dniu. Oferta obowiązuje podczas mundialu w Rosji!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button