Mistrzostwa Świata 2018. Typy na turniej

14 czerwca ruszają mistrzostwa świata w piłce nożnej, które odbędą się na stadionach w Rosji. Kto wygra tę imprezę, gdzie można znaleźć najlepsze typy na mundial? 

Mistrzostwa Świata 2018. Typy na turniej
Mistrzostwa Świata 2018. Typy na turniej

Typy na MŚ 2018

Na chwilę obecną typy na MŚ 2018 przewidują, że największe szanse na zwycięstwo w turnieju ma reprezentacja Brazylii. Tuż za nią plasują się obrońcy tytułu, czyli Niemcy.  Jeżeli chodzi o szanse podawane przez ekspertów zatrudnionych u bukmacherów, w najlepszej piątce imprezy wymieniają oni jeszcze Francję, Hiszpanię oraz Belgię. Spore szanse daje się też Argentynie, ale raczej wszyscy są świadomi tego, że w tej drużynie wiele zależy od aktualnej dyspozycji Leo Messiego.

Mundial 2018 gdzie oglądać?

Warto już teraz dowiedzieć się, gdzie oglądać legalnie MŚ 2018. Prawa telewizyjne do pokazywania tego wydarzenia ma Telewizja Polska i to właśnie w niej będzie można znaleźć relacje ze wszystkich spotkań. Co najważniejsze, każdy mecz będzie do obejrzenia w otwartej telewizji i to bez konieczności płacenia abonamentów, wykupowania dodatkowych kanałów i tym podobnych.

Obstawianie MŚ 2018
Obstawianie MŚ 2018

Obstawianie Rosja 2018

Mistrzostwa świata w Rosji to wielka impreza, która bez dwóch zdań interesuje każdego miłośnika obstawiania meczów. Gdzie najlepiej typować rezultaty z tej imprezy? Świetnym miejscem jest, między innymi, legalny bukmacher Fortuna. Warto sprawdzić, co oferuje on już teraz i przekonać się, że założenie konta w trakcie mundialu to naprawdę opłacalny pomysł!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button