Legalni bukmacherzy online

Granie u bukmachera to nie tylko odpowiedni wybór typów, ale także szukanie możliwie jak najwyższych kursów bukmacherskich. Jakie strony pod tym względem wiodą prym nad konkurencją?

Najlepsze kursy bukmacherskie w Polsce. Jakie strony można polecać?
Najlepsze kursy bukmacherskie w Polsce. Jakie strony można polecać?

Gdzie są najlepsze kursy bukmacherskie?

Dla wielu graczy nie ma większego znaczenia, czy zagrają na Real Madryt po kursie 1.35 czy 1.42. Owszem, siedem groszy na jednym spotkaniu różnicy nie robi przy każdej postawionej złotówce, ale gdy takich niekoniecznie najlepszych wyborów dokonamy wielokrotnie – okaże się, że straciliśmy ładnych paręset złotych.

Trzeba wiedzieć, gdzie najwyższe kursy bukmacherskie są dostępne, bo tylko w ten sposób maksymalizujemy ewentualne zyski. Po pierwsze, trzeba mieć konto nie u jednego, a najlepiej co najmniej kilku bukmacherów. W ten sposób porównywanie ofert jest prostsze, a wybranie tej najkorzystniejszej – wygodne.

sts bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Nie jesteśmy w stanie sprawdzać wszystkich meczów w ofercie każdego dnia i wydawać codziennych werdyktów na temat tego, który bukmacher oferuje najlepsze kursy. Na szczęście, z pomocą w tej kwestii przychodzą strony zrzeszające typerów.

Bukmacherzy z najlepszymi kursami

Jeżeli bukmacher jest popularny, to najczęściej – między innymi – za to, że posiada dobre kursy na wydarzenia sportowe. Pod tym względem gracze zazwyczaj polecają stronę www.STS.pl, gdzie można na dobrych warunkach stawiać na piłkę nożną, boks, MMA czy tenis.

Każdy, kto chce rozpocząć obstawianie w STS, musi założyć darmowe konto. Na ten moment można wpisać przy rejestracji kod promocyjny BETONLINE, który daje aż 29 PLN bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie – do 1200 PLN!

Kolejny bukmacher pozytywnie wyróżniający się w kwestii kursów to Betfan. Na www.Betfan.pl można grać legalnie bez podatku, a więc nawet jeśli notowania nie zawsze są najwyższe, często bonus 14% wszystko odpowiednio rekompensuje.

Na jakich stronach najlepiej obstawiać mecze?

Bardzo wiele osób do obstawiania po dobrych kursach poleca też stronę www.Betclic.pl. Tak, jest to bukmacher legalny w Polsce i pod tym względem nie trzeba się o nic martwić. Na start można u niego dostać cashback 550 złotych, czyli zwrot w razie pierwszej przegranej. Jakby nie patrzeć, nic nie traci się na takim obstawianiu!

Oczywiście, może zdarzyć się, że w pojedynczych przypadkach najlepsze kursy będą na stronie innej, niż te przez nas wymienione. Właśnie dlatego tak ważne jest, by zawsze szukać najkorzystniejszych warunków dla siebie, a konta zakładać wszędzie, gdzie tylko jest taka możliwość.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image