Darmowy bonus za obstawienie UFC i FEN u bukmachera Fortuna

Przed nami niezwykle ciekawy weekend w MMA, ponieważ zostaną rozegrane dwie bardzo ciekawe gale UFC 246 oraz FEN 21. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej na kupony z sztuk walki.

Bonus na UFC 246

Bonus na UFC 246 od Fortuny online

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty na swoje konto.

Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze, że promocja dostępna jest typerom do 19 stycznia do godz. 23:59.

Wystarczy w tej akcji zagrać dowolny kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na których to będzie znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z MMA.

Jest niewątpliwie z czego wybierać, ponieważ podczas gali UFC 246 swój pojedynek stoczy McGregor, którego rywalem będzie Cerrone. Natomiast podczas pojedynków w gali FEN w Szczecinie będą ze sobą walczyć, m.in. Rębecki M. vs Magomedov M, Sianos vs Kornilov.

sts bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się również inne zdarzenia, tj. z piłki nożnej czy siatkówki. Jednak chcąc otrzymać zwrot muszą one zostać rozliczone jako wygrane.

Minimalna stawka każdego zakładu wynosi 30 złotych. Jednak trzeba mieć na uwadze, że z akcji automatyczne są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher Fortuna przyzna graczom bonus o wartości 30 złotych pod warunkiem, że zakład spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym zdarzenie z MMA zostało rozliczone jako przegrane.

Bonus bez depozytu od Fortuna

Fortuna zakłady bukmacherskie w swoim pakiecie powitalnym oferują graczom już na start darmowy bonus o wartości 20 złotych i to bez wpłaty własnej.

W dodatku to nie wszystko. Gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmową premię w wysokości do 1000 złotych za dokonanie pierwszej wpłaty. Poza tym pierwszy bonus jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 złotych.

Gracz z wyżej wymienionych bonusów będzie mógł skorzystać pod warunkiem, że wpisze hasło promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button