Promocja na Australian Open od STS. Bonus 20 złotych dla każdego.

Już w najbliższy wtorek czają nas pierwsze pojedynki ćwierćfinałowe podczas turnieju Wielkoszelmowego Australian Open. W związku z tym bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to przyznaje 20 złotych za przegrany kupon.

Darmowy bonusy na AO 2020

Darmowy bonusy na AO 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracz, który chce skorzystać z tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak należy wiedzieć, że akcja dostępna jest graczom w dniach od 27 stycznia do 28 stycznia do godz. 18:00.

Promocja polega na zagraniu kuponu AKO, na którym to będą znajdować się dwa zdarzenia. Każde z nich musi pochodzić z oferty przedmeczowej na dowolny pojedynek ćwierćfinałowy z Australian Open. Warto jest widzieć, że kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.85.

legalny bukmacher betclic polska bonus za darmo
Kod promocyjny bukmachera Betclic na darmowy bonus cashback

Ciekawych pojedynków nie zabraknie, ponieważ przed nami konfrontacje takich zawodników jak Nadal vs Thiem, Raonic vs DJokvić oraz Barty vs Kvitova.

Kupon promocyjny musi zostać zawarty za dokładną kwotę 40 złotych. Jednak udziału w tej akcji nie bierze żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Cała kwota wygranej znajdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że zakład został rozliczony jako wygrany. W przypadku przegranej gracz otrzyma bonus o wartości 20 złotych.

Kod promocyjny za darmo u bukmachera STS

Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom najwyższy bonus bez wpłaty własnej, bo aż o wartości 29 złotych. Wystarczy jedynie dokonać rejestracji konta online i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”, aby otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny STS wpisać można tylko przy okazji zakładania konta, potem nie będzie już takiej możliwości.

Kolejna premia znajdzie się na koncie użytkownik po tym jak dokona on pierwszej wpłaty, który może maksymalnie wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button