Legalni bukmacherzy online

Liga Mistrzów czy Liga Europy? Nieważne, które z tych rozgrywek najbardziej cię interesują. Teraz możesz dzięki obu zdobyć nawet 600 PLN w ramach najnowszej promocji organizowanej przez LVBet!

Konkurs na europejskie puchary. 600 PLN od LVBet!
Konkurs na europejskie puchary. 600 PLN od LVBet!

Promocja jest dostępna za każdym razem, gdy trwa kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Punkty do rankingu przyznawane są zarówno za wygrane, jak i przegrane kupony zagrane przez uczestnika. Minimalna stawka, jaka kwalifikuje się do oferty, to 10 PLN.

  • Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

W jaki sposób zapisać się do zabawy? W tym przypadku nie jest wymagany kod promocyjny LVBet – wystarczy być zarejestrowanym na stronie bukmachera i posiadać środki na grę (lub je wpłacić w okresie trwania konkursu).

Ile zarobisz w promocji, zależy tylko i wyłącznie od ciebie! Im aktywniej będziesz zawierał zakłady, tym lepiej. A jest o co walczyć, gdyż przy każdej kolejce LVBet rozdaje nawet 600 PLN!

1. miejsce 600 PLN
2. miejsce 400 PLN
3. miejsce 300 PLN
4. miejsce 200 PLN
5. miejsce 150 PLN
6. miejsce 100 PLN
7. miejsce 50 PLN

Nie masz pomysłu na kupon? Zawsze możesz sprawdzić generator kuponów bukmacherskich! To naprawdę ciekawe narzędzie – nie tylko dla osób początkujących!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+. Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
20 PLN bez depozytu w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE
close-image