Konkurs na europejskie puchary. 600 PLN od LVBet!

Liga Mistrzów czy Liga Europy? Nieważne, które z tych rozgrywek najbardziej cię interesują. Teraz możesz dzięki obu zdobyć nawet 600 PLN w ramach najnowszej promocji organizowanej przez LVBet!

Konkurs na europejskie puchary. 600 PLN od LVBet!
Konkurs na europejskie puchary. 600 PLN od LVBet!

LV BET promocja Liga Mistrzów

Promocja jest dostępna za każdym razem, gdy trwa kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Punkty do rankingu przyznawane są zarówno za wygrane, jak i przegrane kupony zagrane przez uczestnika. Minimalna stawka, jaka kwalifikuje się do oferty, to 10 PLN.

  • Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

W jaki sposób zapisać się do zabawy? W tym przypadku nie jest wymagany kod promocyjny LVBet – wystarczy być zarejestrowanym na stronie bukmachera i posiadać środki na grę (lub je wpłacić w okresie trwania konkursu).

Ile zarobisz w promocji, zależy tylko i wyłącznie od ciebie! Im aktywniej będziesz zawierał zakłady, tym lepiej. A jest o co walczyć, gdyż przy każdej kolejce LVBet rozdaje nawet 600 PLN!

1. miejsce600 PLN
2. miejsce400 PLN
3. miejsce300 PLN
4. miejsce200 PLN
5. miejsce150 PLN
6. miejsce100 PLN
7. miejsce50 PLN

Nie masz pomysłu na kupon? Zawsze możesz sprawdzić generator kuponów bukmacherskich! To naprawdę ciekawe narzędzie – nie tylko dla osób początkujących!

LV BET bonus bez depozytu

Jeżeli ktoś nie posiada konta na stronie legalnego bukmachera LV BET, może w każdej chwili dokonać darmowej rejestracji konta. Co najważniejsze – na start jest dostępny bonus bez depozytu, a więc kasa bez konieczności dokonywania przelewu!

W ramach promocji powitalnej nowi gracze otrzymują wiele bonusów, w dwa za pierwsze przelewy na konto typerskie. Łącznie można zgarnąć ponad 1500 PLN!

Co zrobić, by otrzymać bonus bez depozytu 20 PLN w LV BET? Nie ma w tym nic skomplikowanego – gracz musi jedynie dokonać rejestracji konta za darmo na www.LvBET.pl i w odpowiednim miejscu formularza wpisać kod promocyjny „BETONLINE„.

lvbet bukmacher legalny
lvbet bukmacher legalny

Zakłady bukmacherskie LV BET

Firma bukmacherska LV BET jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych w naszym kraju. Jest partnerem wielu klubów piłkarskich i nie tylko, a dodatkowo wspiera organizacje gal FAME MMA.

Założenie konta w LV BET nic nie kosztuje, a daje sporo korzyści na sam początek. Kursy u tego bukmachera potrafią zadowolić nawet najbardziej wymagających, a promocje organizowane są tu niemal cały czas.

Warto mieć na uwadze, że przygotowany przez LV BET kod promocyjny „BETONLINE” można wykorzystać jedynie przy zakładaniu konta. W późniejszym czasie taka opcja nie jest już dostępna!

LV BET obstawianie bez weryfikacji danych

Nie trzeba przesyłać skanów dokumentów, by rozpocząć obstawianie w LV BET. Każdy nowy gracz na weryfikację ma nieco czasu, natomiast wcześniej może korzystać z tak zwanego konta tymczasowego.

Obstawianie bez dowodu w LV BET to rozwiązanie, które z pewnością doceni bardzo wiele osób. Nie każdy legalny bukmacher daje taką możliwość – a to też dodatkowa oszczędność czasu, bo zapisywanie się do bukmachera jest wtedy znacznie prostsze i szybsze!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button