Liga typerów. Obstawiaj i wygraj 1000 PLN!

Liga typerów to konkurs bukmacherski, w którym uczestnicy otrzymują możliwość darmowego obstawiania meczów i wygrywania nagród, zazwyczaj pieniężnych. Gdzie dostępne są obecnie tego typu promocje?

Liga typerów. Obstawiaj i wygraj 1000 PLN!

Nie wszyscy z nas lubią nutkę rywalizacji. Na pewno we własnym otoczeniu znajdziecie sporo osób, które tak właśnie mają. Jakby na to nie patrzeć, liga typerów nie jest czymś dla nich.

Biorąc udział w konkursie bukmacherskim zwanym ligą typerów macie szansę na zarobienie prawdziwych środków na obstawianie, nie inwestując ani grosza. Zabawa polega na tym, że obstawia się rezultaty konkretnych wydarzeń sportowych – za prawidłowe typy otrzymuje się punkty dodatnie, a za nieprawidłowe – ujemne.

Liga typerów zazwyczaj trwa miesiąc, ale zdarzają się też takie, gdzie okres obowiązywania jest dłuższy bądź krótszy. Pamiętajcie, by przy wyborze strony z tego typu konkursami brać pod uwagę jedynie takie, gdzie sponsorami są legalni bukmacherzy w Polsce.

Sporą zaletą promocji tego typu jest fakt, iż nie korzysta z nich wielu zaawansowanych graczy. Początkującym daje to spore pole do popisu i – nie ma co ukrywać – zwiększa prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu.

Czy zapisanie się do ligi typerów wiąże się z jakimiś opłatami? Nie! Dokonanie rejestracji jest darmowe. Nigdy nie powinno się korzystać z konkursów, gdzie płaci się jakiekolwiek „wpisowe”.  Nawet jeśli – teoretycznie – jest to opłata na utrzymanie serwera lub coś podobnego.

——-

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button