Legalni bukmacherzy online

Chcesz obstawiać mecze w BetClic na swoim urządzeniu mobilnym? Granie w telefonie jest wygodne, ale tylko z aplikacją – zobacz, w jaki sposób możesz ją pobrać i zainstalować!

Jak zainstalować BetClic w telefonie? [PORADNIK VIDEO]
Jak zainstalować BetClic w telefonie? [PORADNIK VIDEO]

BetClic na telefon. Jak grać?

Granie w BetClic jest w naszym kraju całkowicie legalne. Oznacza to, iż można korzystać z jego usług bez żadnych obaw o konsekwencje prawne przewidzianie w ustawie hazardowej.

Aplikacja mobilna BetClic jest dostępna na dwóch platformach mobilnych – iOS oraz Android. O ile w przypadku tego drugiego pobieranie jest nieco bardziej skomplikowane, użytkownicy tego pierwszego nie powinni mieć najmniejszych problemów.

BetClic Mobile
BetClic Mobile

Stawianie meczy w BetClic Mobile

Program na smartfony i tablety oferuje niemal to samo, co strona internetowa BetClic Polska. Można w nim obstawiać, przeglądać statystyki, korzystać ze streamów, a także zlecać wpłaty i wypłaty środków.

W jaki sposób mogę pobrać apkę na swój telefon? Poniżej prezentujemy materiał wideo, który wszystko pokazuje krok po kroku. Mamy nadzieję, że filmik przyda się nie tylko zupełnie początkującym, chociaż to w głównej mierze do nich jest skierowany.

Tak pobiera się aplikację BetClic na telefon:

Z poziomu aplikacji możliwe jest też zakładanie konta BetClic. Proces rejestracji trwa dosłownie minutę lub dwie i nie ma w nim niczego, co mogłoby cię przerosnąć!

Wkrótce na łamach naszego portalu przedstawimy inne poradniki! Bądźcie z nami – śledźcie newsy na bieżąco! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image