Legalni bukmacherzy online

Lubisz typować zakłady LIVE? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Fortuna, który to w lipcu zwiększa wygrane dla swoich graczy o 10%.

Większe wygrane o 10% na zakłady LIVE w lipcu u bukmachera Fortuna

Większe wygrane o 10% na zakłady LIVE w lipcu u bukmachera Fortuna

Z tej akcji może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek konieczny jest to zadanie kuponu AKO bądź MAXIkombi w godzinach 13:30 – 14:00; 15:30 – 16:00; 20:30 – 21:00.Promocja trwa codziennie do 31 lipca, ale tylko w wyznaczonych godzinach!

Na kuponie mogą znaleźć się tylko zakłady LIVE z oferty bukmachera. Na każdym kuponie wymagana jest ilość co najmniej trzech zdarzeń. Jednak kurs każdego zdarzenia jak i całkowity kuponu nie jest określony.

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon nie może być większa niż 500 PLN.

forbet kod bonusowy
forbet kod bonusowy

Po spełnieniu tych warunków należy dodać opcję „Bonus Live 10%”.

Poza tym z tej oferty są wykluczone wszystkie kupony z wykorzystaną opcją „Early Cash Out”.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki, a dodatkowo jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany może liczyć na większą o 10%.

Bonus na start bez wpłaty

Bukmacher Fortuna dla nowych graczy, który to dokonają rejestracji i wpiszą kod promocyjny BETONLINE mogą liczyć na darmowy bonus i to bez dokonania wpłaty w wysokości 20 PLN. Otrzymane środki są do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak to nie wszystko. Na start nowi użytkownicy mogą liczyć na zakład bez ryzyka, a do tego można liczyć na bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image