Jak analizować mecz, by wygrywać u bukmachera?

Zakłady bukmacherskie to coś, czym interesuje się coraz więcej osób z Polski. Nie bez powodu – są w stanie w znaczący sposób podnieść emocje towarzyszące oglądaniu kolejnych spotkań sportowych, ale i przynieść rzeczywiste korzyści majątkowe. Chcąc obstawiać skutecznie i mieć z tego frajdę, należy jednak we właściwy sposób do tego podchodzić.

Jak analizować mecz, by wygrywać u bukmachera?
Jak analizować mecz, by wygrywać u bukmachera?

Kluczowa w tym wszystkim okazuje się być jak najbardziej dogłębna analiza kolejnych spotkań, ukierunkowana na zdobywanie wiedzy pozwalającej na tworzenie lepszych typów bukmacherskich. W tym poradniku postaramy się zwrócić uwagę na to, w jaki sposób jej dokonać, by pozyskać wiedzę istotną w podejmowaniu słusznych decyzji związanych właśnie z typowaniem.

Jak przeprowadzić skuteczną analizę bukmacherską?

Aby móc skutecznie realizować własne typy bukmacherskie – niezależnie od tego, czy ich obiektem jest legalny poker, czy jakakolwiek klasyczna dyscyplina sportu – musimy poświęcić czas na analizę. O ile wspomniany poker rządzi się swoimi prawami (podobnie, jak inne usługi dodatkowe), o tyle do standardowych dyscyplin sportowych możemy podejść w bardziej usystematyzowany sposób. Poniżej przedstawiamy nasze wskazówki związane z uczynieniem naszego obstawiania bardziej efektywnym.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Czy analiza różni się w zależności od ligi?

Jeżeli zaczynamy typować w środku rozgrywek, zwróćmy uwagę na sytuację każdej z drużyn w tabeli ligowej. Która drużyna może dogonić lidera? Która będzie walczyć o utrzymanie? To wszystko ma ogromne znaczenie, podobnie, jak faza sezonu – inaczej do typowania podejdziemy na początku, a inaczej – pod koniec ligi.

Poznanie mocnych i słabych stron wszystkich zespołów biorących udział w zmaganiach pozwoli nam w łatwiejszy sposób je porównywać – to z kolei jest kluczowe przy typowaniu spotkań z ich udziałem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dane statystyczne – as w rękawie każdego typera

Choć „statystyki nie grają”, mogą nam powiedzieć mnóstwo na temat szans danych zespołów na osiągnięcie sukcesu. Pomogą zwłaszcza w obstawianiu spotkań na żywo, dając nam wgląd na przykład na to, kiedy dana drużyna najczęściej strzela czy jak agresywnie gra.

Historia spotkań, czyli to, co często bardzo ważne

Historia spotkań, w szczególności kilku ostatnich, jest w stanie nam powiedzieć, w jakiej formie znajduje się dana drużyna czy zawodnik i z jakim nastawieniem będzie podchodzić do danego spotkania. Znacznie ułatwi nam to wykształcanie własnych typów bukmacherskich.

Analiza bukmacherska to nie tylko przeglądanie statystyk i wykresów, ale też słuchanie innych, bardziej doświadczonych ludzi. Oglądajmy więc analizy eksperckie i studia przed- i pomeczowe. Nie zamykajmy się na żaden rodzaj wiedzy, a zawierane przez nas zakłady bukmacherskie będą nam przynosiły mnóstwo korzyści.

Obstawianie ligi francuskiej
Obstawianie ligi francuskiej

Gdzie warto grać swoje typy bukmacherskie?

Oczywistym jest, że przeprowadzoną przez nas samych analizę należy wykorzystać w praktyce, aby spędzone na niej godziny nie poszły na marne. Warto wybrać takiego operatora z ofertą na zakłady bukmacherskie, który z naszej analizy pozwoli nam wycisnąć maksimum, oferując nam jak najbardziej korzystne warunki obstawiania. Gdzie zatem typować pewniaki dnia, aby zyskać na tym najwięcej?

STS – najpopularniejszy bukmacher w Polsce

Nie bez powodu nowi bukmacherzy wzorują się na STS. Operator ten bowiem prezentuje bardzo atrakcyjne warunki obstawiania w obrębie większości dyscyplin sportowych, pokrywając niemal każą z nich w sposób nienaganny. W ramach jego usług znajdują się również te dodatkowe, jak chociażby wspomniany już przez nas legalny poker. Solidne bonusy, przystępny interfejs i mocne kursy – to coś, za co można docenić STS.

Fortuna – solidność w przystępnej formie

Fortuna nie odstaje od swojego głównego konkurenta ofertą, która jest u niej bardzo szeroka i atrakcyjna – zarówno pod względem kursów, jak i pokrycia. Buk zapewnia dostęp do świetnego programu lojalnościowego i jednego z najmocniejszych bonusów powitalnych, ale też pozwala na sięgnięcie po dobrze zorganizowaną aplikację mobilną.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button