40 PLN od Betclic za obstawianie tenisa! Oferta specjalna na ten tydzień, czyli Misja Tenis!

Specjalną ofertą promocyjną na zmagania tenisowe przygotował bukmacher Betclic. Gracze, którzy typują zdarzenia z wspomnianych rozgrywek mogą liczyć na dodatkowe środki o wartości 40 PLN.

Misja Tenis. Bonus 40 PLN na paryski turniej w Betclic!

Misja Tenis. Bonus 40 PLN na paryski turniej w Betclic!

Pomimo,że mamy listopad to można powiedzieć, że jest co obstawić z tenisa. Bowiem chociażby obecne są rozgrywane turnieje w Paryżu, Eckental, czy Parmie. A warto jest wiedzieć, że w ramach promocji „Misja tenis użytkownicy mogą obstawiać mecze z dowolnych rozgrywek.

Wspomniana akcja dostępna jest graczom do 8 listopada do godziny 23:59. Typerzy, którzy chcą z niej skorzystać to koniecznie muszą się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Extra premia da graczy za obstawienie meczy

Kupon kwalifikujący się w promocji „Misja tenis” musi być zakładem AKO, na którym muszą znajdować się minimum dwa mecze. Dodatkowo musi on spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie typy z tenisa
  • zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej i na żywo
  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 3.00, zaś stawka musi wynosić minimum 20 PLN
sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik bukmachera Betclic Polska, który spełnił powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupony okazały się wygrane to w prezencie gracz otrzyma 40 PLN. Premia znajdzie się na kontach graczy najpóźniej do 9 listopada. Otrzymane środki gracz będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Bonus powitalny u legalnego bukmachera Betclic

Betclic znany jest z dobrych i atrakcyjnych promocji, W Betclic bonus powitalny również należy do tych co mają świetne opinie typerów. Wszyscy nowi użytkownicy mogą rozpocząć obstawienie meczy u legalnego bukmachera Betclic bez ryzyka. Typer, który chce dokonać aktywacji bezpiecznego kuponu musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jeśli pierwzy zakład okaże się przegrany to użytkownik może liczyć na zwrot 100% stawki. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to, aż 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button