Fortuna najnowszy kod promocyjny na start. Bonus do 2230 PLN

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher Fortuna. Każdy nowy gracz już na sam początek może cieszyć z najnowszego pakietu powitalnego, którego łączna wartość wynosi, aż 2230 PLN.

Fortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN

Fortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN

Warto jest zaznaczyć, że najnowszy bonus powitalny u bukmachera eFortuna jest bardzo ciekawy, a w skład niego wchodzą darmowe 20 PLN bez dokonywania żadnej wpłaty, bonus za wpłatę do 2000 PLN i pierwszy zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Chcesz skorzystać z powyższych bonus? Jak tak to musisz wejść na stronę www.eFortuna.pl i dokonać rejestracji konta. Istotny czynnik jest to wpisanie hasła promocyjnego ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus 20 PLN bez wpłaty własnej:

Po poprawnej weryfikacji danych na konto gracz trafią środki bonusowe o wartości 20 PLN. Warto jest mieć na uwadze, że gracz nie musi nigdzie dokonać żadnej wpłaty, aby otrzymać te bonus.

Co istotne gracz od razu będzie mógł je wykorzystać na zakłady bukmacherskie. Za otrzymane środki typer może obstawiać dowolne zdarzenia, jakie są dostępne w ofercie wspomnianego operatora.

Extra premia za depozyt do 2000 PLN

Nie można zapominać, że bukmacher Fortuna obecnie posiada najwyższy bonus za pierwszy depozyt ze wszystkich operator, którzy działają w Polsce. Bowiem typerzy już na sam początek mogą otrzymać nawet 2000 PLN:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty własnej o wartości 1600. W ramach oferty powitalnej otrzyma taką samą kwotę. Łącznie użytkownik będzie posiadał, aż 3200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest dodać, że otrzymane środki znajdą się automatycznie na koncie gracza po tym jak zakłady bukmacherskie Fortuna dokona ich zaksięgowania.

Cashback – zakład bez ryzyka do 210 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu będzie mógł skorzystać również z zakładu bez ryzyka, aż do 210 PLN.

Wystarczy, zawrzeć dowolny zakład SOLO, MAXIKOMBI lub AKO. Jeśli okaże się on wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej kwoty, aż do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button