Premia do 50 PLN dla graczy na KSW 53 od STS

Specjalną ofertą promocyjną graczom przygotował bukmacher STS na KSW 53. Wystarczy zagrać zakład AKO, na którym będzie znajdował się minimum jeden typ z wspomnianej imprezy, aby liczyć na dodatkowa premię.

Bonus dla typerów KSW

Bonus dla typerów KSW

Śmiało można powiedzieć, że ciekawych walk na pewno nie zabraknie. Bowiem swoje pojedynki stoczą tacy zawodnicy, jak Gamrot vs Parke, Mańkowski vs Wrzosek, Drwal vs Bieńkowski, Grzebyk vs Jakubiev.

Jak zdobyć darmowe środki. Warunek konieczny i główny jest to zapisanie się do promocji „Ekstra 50 PLN na KSW” na stronie www.STS.pl. Następnie pozostaje już zagranie kuponu promocyjnego, który obowiązkowo musi spełniać kryteria promocji.

Jak otrzymać darmowy bonus na KSW od STS?

Kwalifikujący się zakład musi być zawarty za nie mniej niż 20 PLN, a jego kurs całkowity musi wynosić minimum 1.85.

Pamiętaj. Na kuponie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z gali KSW 53. Dodatkowo na zakładzie promocyjnym mogą być zdarzenia z innych dyscyplin, które muszą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Istotne w tym wszystkim jest to, że kupon promocyjny musi zostać rozliczony, najpóźniej do 12 marca do godz. 03:00. Jeśli zagrany przez Ciebie zakład okaże się wygrany to super. Poza wygraną gotówką na konto typera trafi bonus o wartości 50% stawki zakładu. Maksymalna kwota, jaka znajdzie się na koncie użytkownika to 50 PLN.

Bonus powitalny do 1229 PLN na start w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferuje wszystkim użytkownikom specjalny bonus powitalny, w którym to na start gracze mogą otrzymać łączny bonus nawet o wartości 1229 PLN:

  • bonus 29 PLN bez wpłaty własnej za dokonanie rejestracji
  • premia, aż do 1200 PLN za pierwszy depozyt.

Jeśli chcesz skorzystać z bonusów powitalnych koniecznie trzeba wpisać limitowane hasło promocyjne —>>> BETONLINE. Istotne jest to, że później gracz już opcji podania tego kodu nie będzie posiadał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button