Legalni bukmacherzy online

Zakłady Bukmacherskie eToto poszukują pracownika na stanowisko prezentera. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, by pracować z Mateuszem Borkiem, Tomaszem Hajto i nie tylko!

eToto poszukuje nowego pracownika
eToto poszukuje nowego pracownika

Praca u bukmachera eTOTO

Oferta pracy pojawiła się na oficjalnej stronie bukmachera www.eToto.pl, co oznacza, że jest jak najbardziej wiarygodna. Ambasadorami marki są, między innymi, Roman Kołtoń, Mateusz Borek, Michał Pol oraz Tomasz Hajto. To właśnie, między innymi, z nimi ma współpracować nowa osoba zatrudniona przez bukmachera eToto.

Oto warunki, jakie stawia się przed kandydatem na stanowisko prezentera u bukmachera eTOTO. Jest ono pełne poczucia humoru, dlatego postanowiliśmy zachować oryginał:

forbet kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w Forbet
  • obiektyw włączonej kamery działa na Ciebie jak podwójne espresso,
  • tryskasz pomysłami, charyzmą i jesteś pewny siebie
  • npotrafisz działać zgodnie z ustalonym planem, jak również dobrze improwizować,
  • sport, a szczególnie piłka nożna, ie ma przed Tobą tajemnic,
  • umiesz powtórzyć „Król Karol kupił królowej Karolinie korale koloru koralowego” trzy razy i to bez zająknięcia,
  • a do tego wymienisz zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem z sezonu 1997/1998 lepiej od Tomka Hajty,

Bukmacher eToto to marka, która stale się rozwija. Ufa jej coraz więcej graczy, a oferta z dnia na dzień się powiększa – nie tylko o dodatkowe bonusy, ale również produkty bukmacherskie. Jeżeli chcecie dołączyć do zespołu tej marki, teraz macie ku temu doskonałą okazję!

Zgłoszenia na ofertę należy wysyłać w formie filmików wideo, w których dany kandydat zapowie wybrane przez siebie wydarzenie sportowe. Im ciekawsza prezentacja, tym lepiej!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+. Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
20 PLN bez depozytu w LVbet. Kod promocyjny: BETONLINE
close-image