Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

eToto poszukuje nowego pracownika

Zakłady Bukmacherskie eToto poszukują pracownika na stanowisko prezentera. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, by pracować z Mateuszem Borkiem, Tomaszem Hajto i nie tylko!

eToto poszukuje nowego pracownika
eToto poszukuje nowego pracownika

Praca u bukmachera eTOTO

Oferta pracy pojawiła się na oficjalnej stronie bukmachera www.eToto.pl, co oznacza, że jest jak najbardziej wiarygodna. Ambasadorami marki są, między innymi, Roman Kołtoń, Mateusz Borek, Michał Pol oraz Tomasz Hajto. To właśnie, między innymi, z nimi ma współpracować nowa osoba zatrudniona przez bukmachera eToto.

Oto warunki, jakie stawia się przed kandydatem na stanowisko prezentera u bukmachera eTOTO. Jest ono pełne poczucia humoru, dlatego postanowiliśmy zachować oryginał:

forbet kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w Forbet
  • obiektyw włączonej kamery działa na Ciebie jak podwójne espresso,
  • tryskasz pomysłami, charyzmą i jesteś pewny siebie
  • npotrafisz działać zgodnie z ustalonym planem, jak również dobrze improwizować,
  • sport, a szczególnie piłka nożna, ie ma przed Tobą tajemnic,
  • umiesz powtórzyć „Król Karol kupił królowej Karolinie korale koloru koralowego” trzy razy i to bez zająknięcia,
  • a do tego wymienisz zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem z sezonu 1997/1998 lepiej od Tomka Hajty,

Bukmacher eToto to marka, która stale się rozwija. Ufa jej coraz więcej graczy, a oferta z dnia na dzień się powiększa – nie tylko o dodatkowe bonusy, ale również produkty bukmacherskie. Jeżeli chcecie dołączyć do zespołu tej marki, teraz macie ku temu doskonałą okazję!

Zgłoszenia na ofertę należy wysyłać w formie filmików wideo, w których dany kandydat zapowie wybrane przez siebie wydarzenie sportowe. Im ciekawsza prezentacja, tym lepiej!

Etoto praca – co na to inni?

Pracy u bukmachera raczej nie należy traktować jak każdej innej. Jeżeli ktoś decyduje się na taki krok w karierze, musi liczyć się z tym, że będzie od niego wymagane coś zupełnie innego, niż w tradycyjnych firmach.

Czy dostępna w Etoto praca jest polecana przez innych? Opinie na temat tego pracodawcy można bez najmniejszego problemu znaleźć w internecie. Byli pracownicy chętnie opisują wszystko, co związane z tym bukmacherem.

Niestety, internet ma to do siebie, że niektóre komentarze bardzo ciężko zweryfikować. Nigdy nie wiadomo, czy negatywnych opinii nie zamieszcza złośliwa konkurencja. Trzeba zawsze się z tym liczyć.

Jak zacząć pracować u bukmachera?

Jeżeli ktoś chce rozpocząć pracę u bukmachera, musi szukać oferty. Te pojawiają się często nie tylko na oficjalnej stronie, ale także w innych serwisach ogłoszeniowych. Niestety, bukmacher Etoto zarobki i podobne informacje nie są podawane od razu, dlatego nie liczcie na to, że ktoś opisze wam to wszystko dokładnie jeszcze przed złożeniem aplikacji.

Oczywiście, do pracowania u bukmachera przydaje się doświadczenie typerskie. Jeżeli się go nie ma, niekoniecznie przyszły pracodawca z branży może chcieć z nami rozmawiać. Na szczęście, w dzisiejszych czasach założenie konta na stronie bukmacherskiej jest banalnie proste. W przypadku Etoto wystarczy wejść na www.Etoto.pl i wypełnić krótki formularz online.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button