Bukmacher eToto i premia na start 500 PLN

Legalny bukmacher eToto obecnie oferuje nowym graczom 500 PLN. W jaki sposób bonus powitalny można odebrać? Czy potrzebny jest specjalny kod bonusowy, by zgarnąć dodatkowe środki na rozpoczęcie obstawiania w opisywanym serwisie?

Bukmacher eToto i premia na start 500 PLN
Bukmacher eToto i premia na start 500 PLN

Chcesz dokonać rejestracji w eToto? Wystarczy, że do tej pory nie zakładałeś tam konta. To pierwszy, ale i najważniejszy, warunek, którego nie da się w żaden sposób obejść! Pamiętaj, że zgodnie z regulaminem bukmachera konto można założyć tylko na jeden adres IP!

Bonus powitalny w eToto wynosi dokładnie 500 PLN. Bukmacher przekazuje graczowi 100% wartości jego pierwszego depozytu. Przykładowo, przelewając na konto bukmacherskie 250 PLN, otrzymujesz łącznie na obstawianie 500 PLN.

W tym przypadku nie ma mowy o żadnych ukrytych punktach czy innych haczykach. Rejestrujesz się na www.eToto.pl, dokonujesz wpłaty i odbierasz premię! Co najważniejsze, kwalifikują się nawet najmniejsze depozyty – od 1 PLN!

firma bukmacherska etoto

Bierzesz pod uwagę przesądy bukmacherskie? Przed rejestracją w eToto zawsze możesz popytać innych typerów, co sądzą na temat tej strony internetowej. Musisz liczyć się jednak z tym, że tobie mogą przypaść do gustu zupełnie inne elementy!

Pamiętaj! Po otrzymaniu bonusu powitalnego, musisz obrócić go odpowiednią ilość razy. Regulamin promocji jest dostępny na oficjalnej stronie firmy bukmacherskiej eToto. W przypadku jakichkolwiek pytań do twojej dyspozycji oddano również Biuro Obsługi Klienta!

Bonus z tytułu sprzedaży premiowej przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button