Darmowy bonus za obstawienie sportów wirtualnych od bukmachera Fortuna.

Specjalną ofertę promocyjną na sporty wirtualne przygotował bukmacher eFortuna. Wystarczy zagrać dowolny zakład, na którym to będą znajdować się zakłady z piłki nożnej, tenisa, żużla, wyścigów samochodowych bądź gonitwy psów i koni, aby otrzymać extra gotówkę o wartości 10 PLN.

Sporty wirtualne. Bonus dla typerów

Sporty wirtualne. Bonus dla typerów

W związku z korona wirusem oferty bukmacherów są bardzo ubogie. To sprawiło, że obstawienie sportów wirtualnych stało się niezwykle popularne wśród graczy.

Jednak to nie jest jedyna przyczyna. Nie da się ukryć, że obstawienie sportów wirtualnych jest popularne z tego względu, że w krótkim czasie można zarobić spore pieniądze, a w dodatku typować można przez cały dzień i noc. W dodatku biorąc aspekt czasowy, np. mecze piłki nożnej trwają zdecydowanej krócej niż ma to miejsce w rzeczywistości.

Bukmacher eFortuna wychodzi swoim graczom na przeciw i przygotował specjalną ofertę promocyjną – „Wirtualny Bezpiecznik”, która to dostępna jest typerom w dniach od 3 kwietnia do 5 kwietnia do godz. 23:59.

Fortuna z bonusem 2020

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupo za co najmniej 10 PLN: AKO, SOLO lub MAXIKOMBI, na którym to mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ oferta Fortuna zakłady bukmacherskie jest bardzo bogata. Graczom dostępne są zdarzenia, z takich gier, jak piłka nożna, tenis, żużel, wyścigi samochodowe oraz gonitwy psów i koni.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik, który zagra kupon spełniający powyższe warunki otrzyma w gratisie bonus o wartości 10 PLN i to niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone. Środki na koncie gracza znajdą się najpóźniej w dniu 6 kwietnia do godziny 23:59.

Aktualny kod promocyjny eFortuna.

Pamiętać trzeba, że nadal punkty stacjonarne legalnych bukmacherów są zamknięte, a obstawiać mecze można jedynie przez internet.

Jednak legalny bukmacher w Polsce – eFortuna wychodzi typerom na przeciw i oferuje specjalną ofertę promocyjną,w której to można na start otrzymać:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • darmową premię za depozyt do 1000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 115 PLN

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button