Pula nagród 25 000 PLN. Wygrywaj podwójnie w STS.

Bukmacher STS w swojej ofercie posiada najnowszą promocją „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Wszyscy użytkownicy co tydzień mogą liczyć na extra gotówki, ponieważ pomiędzy nimi zostanie podzielona pula nagród, która wynosi 25 000 PLN.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy

Darmowe bonusy za obstawienie meczy

Owszem oferty w dalszym ciągu bukmacherów nie są zbyt bogate, ponieważ korona wirus sprawił, że praktycznie każda dyscyplina jest zawieszona. Jednak z drugiej strony spora ilość fanów zyskały rozgrywki w E-sporcie oraz ping – pongu.

Warto jest zaznaczyć, że bukmacher STS nagradza swoich aktywnych graczy, którzy w dalszym ciągu obstawiają zakłady bukmacherskie. Wszyscy typerzy co tydzień oprócz wygranej mogą otrzymać extra bonusy w ramach akcji „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”.

Użytkownik, który chce wziąć w niej udział musi mieć na uwadze, że obowiązkowo do promocji musi się zapisać. Jednak zajmie to dosłownie chwilę. Wystarczy zalogować się na swoje konto na www.STS.pl i kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej akcji.

Bonus co tydzień dla graczy za obstawienie meczy.

Typer następnie może już zawierać zakłady. W ramach wspominanej promocji w każdym okresie rozliczeniowym, tj. od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59 kwalifikują się maksymalnie pięć kuponów.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher STS dopuszcza wyłącznie kupony AKO, na których to muszą znajdować się równo cztery typy. Gracz ma prawo jakiej dyscypliny będą to zdarzenia, ale kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.50. Natomiast stawka minimalna musi wynosić co najmniej 15 PLN.

Typerzy, których zakłady spełniają powyższe warunki promocji oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulę nagród 25 000 PLN. Wszyscy użytkownicy co dzień mogą liczyć na darmowe środki.

Bonus bez depozytu w STS;

Wszyscy gracze, którzy dokonają rejestracji konta online u bukmachera STS oraz wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym już na sam początek mogą otrzymać darmowe środki.

Łącznie na konto gracza może trafić nawet 1229 PLN w ramach pakietu powitalnego, a w skład niego wchodzą;

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button