Legalni bukmacherzy online

Jedna z aktywnych promocji legalnego bukmachera Betclic to „Misja Esport”. Polega ona na obstawieniu meczy, a w zamian na konto graczy może trafić bonus nawet o wartości 40 PLN.

Misja Esport w Betclic

Misja Esport w Betclic

Nie da się ukryć, że obecnie Esport jest niezwykle popularny. Przyzna tego jest niezwykle prosta. A mianowicie turnieje w tej dyscyplinie rozgrywane są bez żadnych ograniczeń i przerwy. I tym samym oferta na te mecze jest cały czas bogata.

To sprawiło, że bukmacher Betclic nagradza swoich graczy przyznając im bonusy w ramach promocji „Misja esport”. Wystarczy zagrać dwa kupony, na których będą zdarzenia z Esportu, a w zamian można otrzymać dodatkowe środki. Pamiętać trzeba, że promocja trwa do 3 maja do godz. 23:59.

Gracz, który chce wziąć udział w tej ofercie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Dołącz”.

Darmowy bonus dla graczy

Po tym jak gracz się zapisze to może już obstawiać mecze. W ramach tej oferty kwalifikują się kupony AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00

Trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typy z Esportu. Na pewno dobrą wiadomością jest fakt, że mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka każdego zakładu natomiast nie może być mniejsza niż 20 PLN. Jednak promocją nie są objęte te kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Jeśli minimum dwa kupony zagrane przez gracze spełniają powyższe warunki promocji i zostały one rozliczone, jako wygrane to na konto gracza oprócz wygranej trafi bonus o wartości 40 PLN.

Kod bonusowy w Betclic

W skład pakietu powitalnego u bukmachera Betclic Polska wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN. Z tego bonusu można skorzystać pod warunkiem, że gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 podczas zakładania konta.

Wówczas, jak zakład okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki. Bowiem bukmacher Betclic dokona zwrotu całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image