Pewne 20 PLN dla typerów UFC Fight Night od Fortuny

Przed nami gala UFC Fight Night. Na tą akcją bukmacher eFortuna przygotował specjalną ofertę promocyjną, w której mogą liczyć na bonus no wartości 20 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Extra bonus dla typerów UFC Fight Night

Extra bonus dla typerów UFC Fight Night

Fani sztuk walki na pewno na brak emocji nie mogą narzekać. W weeekend odbywała się gala UFC 249. Natomiast w najbliższą noc miejsce będą miały pojedynki w ramach UFC Fight Night.

Na przeciw typerom wychodzi bukmacher eFortuna. Które oferuje limitowana ofertę „Pewniak UFC Fight Night”. Gracze za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonus o wartości 20 PLN i to bez znaczenia, jak zostały one rozliczone.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 13 do 14 maja. Użytkownicy swojego udziału w tej ofercie nie muszą nigdzie zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać.

UFC Fight Night. Bonus dla graczy

Warunki tej promocji są bardzo proste i przejrzyste dla wszystkich graczy. Bowiem promocja jest objęty pierwszy zakład zawarty przez gracza, który spełnia następujące warunki:

  • tylko kupony AKO i MAXIKOMBI
  • wyłączenie zdarzenia z oferty przedmeczowej
  • minimum jedno zdarzenie z UFC Fight Night
  • stawka minimalna zakładu to 20 PLN
legalny bukmacher betclic polska bonus za darmo
Kod promocyjny bukmachera Betclic na darmowy bonus cashback

Wystarczy, że gracz zagra kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a zamian otrzyma bonus o wartości 20 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus na start w eFortunie. Kod bonusowy 2020

Wszyscy nowi gracze, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera Fortuna online na start mogą otrzymać już na start 20 PLN i to bez dokonywania wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma kolejne darmowe środki. Tym razem równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN. Dodatkowo pierwszy zakład jest bez ryzyka, aż do 115 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom w momencie, gdy wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Poza tym gracze mogą skorzystać chociażby z oferty „Happy Hours” w ramach tej akcji gracze mogą obstawiać mecze bez podatku przez cały dzień i noc.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button