Legalni bukmacherzy online

Każdy zapewne słyszał o aferze podsłuchowej kilka lat temu z udziałem polityków. Po części właśnie z tego powodu gry losowe online były przez pewien czas praktycznie zakazane. Czy ostatnio pojawiło się więcej opcji na grę online z pomocą prawdziwych środków?

gry online w polsce
Dlaczego w Polsce nie mamy więcej opcji na legalne gry losowe?

Monopol państwa na grę online

 Czas bardzo szybko mija – w jednej chwili mieliśmy ogromną aferę (w 2009 roku), a w następnej okazało się, że państwo będzie monopolistą, jeśli chodzi o legalną grę w gry losowe na prawdziwe środki płatnicze. Zaskoczenia nie było, w końcu Totalizator Sportowy to spółka państwowa, przez co to właśnie on otrzymał możliwość sprawowania opieki nad grami losowymi w Polskim internecie.

Jednak nikt nie lubi, kiedy państwo stara się nas kontrolować, przez co na rynku gier karcianych pojawił się ostatnio nowy produkt, który jest nazywany Betgames. Pomimo że nie wygląda to tak samo, jak typowa zabawa w gry losowe online, to i tak przyciągnęło do siebie grono fanów gier karcianek. W końcu każdy woli grać u normalnej, wolnorynkowej firmy, niż męczyć się z monopolem państwa, czyż nie?

Dlaczego nie mamy w kraju więcej stron oferujących legalną rozgrywkę online? 

To proste, ponieważ jak już wcześniej wspominaliśmy, przed znowelizowaną ustawą o grach hazardowych wybuchła afera, która znacznie prace nad ustawą przyśpieszyła, przez co prawo to wprowadziło bezwzględny zakaz gry na stronach bez licencji i wprowadziło rejestr blokowanych domen, a figurowanie w takowym nie wygląda dobrze, jeśli chodzi o powszechną opinię. 

Do czego służy rejestr takich witryn?

 To proste – w końcu jak sama nazwa mówi, jest to zbiór wszystkich adresów stron i serwisów online, które nie uzyskały polskiej licencji na działalność w naszym kraju, a jednak starają się udostępniać swoje usługi Polakom, a więc naturalnie są to wszystkie witryny online, którzy nie wycofały się same z naszego rynku i będą nadal próbować oferować nam reklamy pod tytułem ,, Gry casino online za darmo i bez rejestracji oferowane tutaj. Naturalnie osoby z Polski nie mogą skorzystać z takiej oferty. Rejestr domen niezgodnych z Ustawą nie ma być spisem dla idei, ale ma służyć dostawcom internetu w Polsce. Z racji tego, że znowelizowana ustawa zrzuca na nich obowiązek blokowania dostępu do stron bez odpowiedniego pozwolenia na prowadzenie takiego rodzaju zabaw.

Jak więc Polacy mogą się bawić online?

Otóż na ten moment pozostaje nam zabawa w stronach, które oferują grę na wirtualną walutę, która nie ma żadnej wartości w prawdziwym życiu. Inną opcją jest naturalnie wyjazd za granicę bądź też gra w stacjonarnych przybytkach, które oferują gry losowe. Większość takich miejsc jest niestety na ten moment zamknięta, dlatego też, jeśli chcemy z niej skorzystać, musimy poczekać aż minie okres kwarantanny w naszym kraju.

Naturalnie ten czas możemy wykorzystać również w inny sposób, na przykład możemy rozwijać naszą wiedzę o grach losowych przy użyciu przeróżnych stron, które oferują ciekawe poradniki oraz artykuły, które zawierają w sobie przydatne wiadomości na ten temat.

Author

Jedyny legalny poker online w Polsce to Betgames od Polskiego bukmachera STS. Zakłady bukmacherskie STS oferują teraz graczom darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny na bonus to "BETONLINE".

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image