Bwin Polska. Bonus powitalny 2020

Jaką ofertę dla nowych graczy przygotował Bwin Polska? Sprawdzamy bonus powitalny na rok 2020 oraz kody promocyjne, które mogą pomóc w jego otrzymaniu!

Bwin Polska. Bonus powitalny 2019
Bwin Polska. Bonus powitalny 2020

Bwin promocje 2020

Gracze w naszym kraju mają do dyspozycji ponad dziesięć legalnych firm bukmacherskich. I chociaż na liście Ministerstwa Finansów nie znajduje się Bwin Polska, cały czas w sieci szuka się informacji na temat premii oraz promocji u tego buka.

Bonus powitalny 2020 na stronie bukmachera Bwin z pewnością jest dostępny i korzysta z niego każdego dnia bardzo wiele osób. Nie są to jednak bez wątpienia osoby z Polski, a wszystko dlatego, że gracze z naszego kraju są całkowicie nieakceptowani przez tę markę.

forbet kod bonusowy
W Forbet darmowy zakład bez depozytu

Nie posiadamy szczegółowych informacji na temat planów licencyjnych firmy Bwin, jednak z naszych źródeł wynika, iż w najbliższym czasie opisywany bukmacher nie wróci do Polski jako legalna strona do obstawiania online.

Bwin kod promocyjny

Gracze z zagranicy mogą wykorzystać specjalny Bwin kod promocyjny, jednak dla Polaków nie jest on aktywny. Jeżeli zatem chcesz odebrać jakiś prezent powitalny ze specjalnym hasłem bonusowym, możesz to zrobić tylko na polskiej stronie z licencją!

Legalny bukmacher podobny do Bwin

Na ten moment dużą popularnością cieszy się wśród polskich typerów marka Fortuna. Rejestracji online można u niej dokonać nawet bez weryfikacji danych, a dodatkowo można wykorzystać kod bonusowy „BETONLINE„!

Oferta Fortuny wygląda bardzo podobnie do Bwin. Znajdziecie w niej dobre kursy, zakłady live z transmisjami meczów oraz liczne promocje z bonusami dla aktywnych typerów.

Darmowe konto do obstawiania online założysz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button