Jaki bonus powitalny 2019 w LvBET?

Bonus w LvBET 2019Jaki bonus powitalny w roku 2019 mogą odebrać nowi gracze legalnego bukmachera LvBET? Prześwietlamy najnowszą ofertę w tym portalu!

Jaki bonus powitalny 2019 w LvBET?
Jaki bonus powitalny 2019 w LvBET?

Bonus w LvBET 2019

Marka bukmacherska LvBET (z dobrze znaną graczom opcją Rapid Pay LvBET!) jeszcze do niedawna reklamowana była przez Zdzisława Kręcinę. W ramach tej współpracy powstał swego czasu najwyższy bonus powitalny na rynku, z którego chętnie korzystali typerzy z całego kraju.

W chwili obecnej bukmacher LvBET pozwala na odebranie premii na start aż w wysokości 1500 PLN. W ramach pierwszej wpłaty jest to prezent w wysokości 1000 PLN, natomiast w ramach drugiej – 500.

forbet kod bonusowy
Bonus bez depozytu w Forbet

Nie trzeba posiadać doświadczenia w typowaniu, by prawidłowo dokonać rejestracji na stronie internetowej LvBET. Wszystko sprowadza się jedynie do wypełnienia formularza rejestracyjnego oraz weryfikacji danych poprzez wysłanie skanu dokumentów tożsamości.

LvBET kod promocyjny 2019

Przy zapisaniu się do bukmachera LVbet można wpisać specjalny kod bonusowy „BETONLINE„. Ten kod bonusowy gwarantuje każdemu nowemu graczowi dodatkowe 20 PLN za darmo, które można wykorzystać na obstawianie meczów. Trudno jest przegapić przygotowaną do tego rubrykę, dlatego nikt nie powinien mieć z tym krokiem większego problemu.

Promocja powitalna LvBET 2019 przedstawia się następująco:

  • 1500 PLN za pierwszy depozyt
  • 500 PLN za drugą wpłatę
  • 50 PLN za najniższe depozyty!
  • 20 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE)

Wspomniana promocja numer trzy przygotowała została dla osób, które grają na bardzo niskie stawki. Polski bukmacher LvBET nie lekceważy takich graczy i również dla nich zdecydowała się zamieść w ofercie coś wyjątkowego!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button