Legalni bukmacherzy online

Jeszcze pod koniec października na polskim rynku bukmacherskim pojawił się nowy podmiot. Ministerstwo Finansów ogłosiło, że Betfan uzyskał licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych w naszym kraju. Co to za firma i kiedy wystartuje z ofertą dla typerów?

Betfan - mamy nowego legalnego buka w Polsce!
Betfan – mamy nowego legalnego buka w Polsce!

Betfan zakłady bukmacherskie online

Wiele wskazuje na to, że Betfan wystartuje jeszcze w roku 2018, ale niewykluczone jest także, że jego oficjalne pojawienie się na rynku nastąpi nieco później, to jest na początku kolejnego roku. Strona internetowa tego buka to prawdopodobnie Betfan.pl, bo właśnie pod tą domeną trwają obecnie prace.

Jeszcze za wcześnie, by mówić o tym, jaki bonus powitalny dostępny będzie dla graczy w Betfan i co takiego oferował będzie ten bukmacher. Typerzy mają nadzieję, że będzie to ciekawa propozycja, a nie kolejny niewiele znaczący podmiot.

Przypominamy, że niedawno w Polsce zarejestrował się oficjalnie legalny bukmacher BetClic. Chociaż ma on już wyrobioną markę i posiada stronę internetową, cały czas nie wystartował z ofertą dla Polaków, natomiast w mediach nie pojawia się wiele nowych informacji na jego temat.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Mamy nadzieję, że Betfan uruchomi dla nowych graczy specjalny kod promocyjny, który będzie można wykorzystać przy rejestracji. Oczywiście, na ten moment można jedynie gdybać. Na konkretny jeszcze przyjdzie pora. Mamy nadzieję, że szybciej, niż póżniej, ale to już nie jest od nas zależne!

Jacy bukmacherzy mogą się wkrótce pojawić w Polsce? Być może Betsafe, a może jakaś nieco mniej znana firma? Wkrótce powinniśmy się o tym przekonać!


BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Betfan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) – zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Betfan – mamy nowego legalnego buka w Polsce!
5 (100%) 1 vote[s]
Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment