Betfan legalny w Polsce. Bukmacher zgodny z prawem!

Betfan jest legalnym bukmacherem w Polsce. Co znajduje się w jego ofercie? Warto zwrócić uwagę głównie na największy bonus powitalny w kraju, to jest 3000 PLN, oraz freebet 50 PLN do zdobycia z kodem promocyjnym!

Betfan legalny w Polsce. Bukmacher zgodny z prawem!
Betfan legalny w Polsce. Bukmacher zgodny z prawem!

Betfan zakłady bukmacherskie online

Legalny bukmacher Betfan dostępny jest pod adresem internetowym Betfan.pl. Zarejestrowanie się w nim jest całkowicie darmowe i zgodne z prawem. Wszystko zajmuje dosłownie parę chwil, a to dlatego, iż nie jest od razu wymagana weryfikacja danych!

Bonus powitalny Betfan to do 3000 PLN. To najwyższa tego typu oferta, jaką można znaleźć w naszym kraju. Na próżno szukać podobnych kwot w STS, Fortunie czy innych popularnych markach.

Bonus powitalny Betfan:

  1. Rejestracja na www.betfan.pl z kodem „BETFAN
  2. Wpłata i pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN
  3. Bonus x3 w wysokości 10% wpłaty
  4. Obstawianie
  5. Wygrane powiększone x10!
legalny bukmacher Betfan kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Aktualny kod promocyjny do Betfan to „BETFAN„, czyli tak jak nazwa samego bukmachera, proste hasło do zapamiętania. Dzięki niemu gracz zdobywa zakład bez ryzyka do 100 PLN. Na czym polega ta akcja? Można dzięki niej zgarnąć pełny zwrot stawki w pierwszym kuponie postawionym u bukmachera!

Kod promocyjny Betfan – tylko przy rejestracji!

Co bardzo istotne, warunki tej oferty są łatwe do spełnienia – wystarczy kupon z minimum 2 meczami o kursie 2,2 lub wyższym.

bonus powitalny betfan
bonus powitalny betfan

Kod promocyjny u bukmachera Betfan wprowadzić można jedynie przy rejestracji. W późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości. Właśnie dlatego tak wiele osób interesuje się premią na start oraz tym, co można zyskać na początku przygody z obstawianiem w Betfan.

Co zwraca największą uwagę w aktualnej ofercie bukmachera Betfan? Trzeba wspomnieć o tym, iż można u niego o każdej porze dnia i nocy obstawiać mecze… bez podatku! Tak, jest to zupełnie legalne, a jakby tego było mało, promocja ta pozwala na zgarnięcie wygranych powiększonych nawet o 20%!

Betfan gra bez podatku

Obstawianie bez podatku w Betfan
Obstawianie bez podatku w Betfan

Nie trzeba martwić się o jakiekolwiek konsekwencje. Legalny bukmacher Betfan posiada wszystkie niezbędne licencje, dlatego też granie u niego jest bezpieczne i zgodne z prawem!

Nie trzeba przy obstawianiu w Betfan polować na okazje. Te bowiem dostępne są codziennie, a to wszystko dzięki specjalnej promocji Radar 365. Kalendarz ofert specjalnych jest dla każdego zarejestrowanego klienta i pozwala na zdobywanie różnych atrakcyjnych bonusów typerskich.


BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Betfan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) – zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button