20 PLN za samą rejestrację w Forbet!

Bukmacher Forbet ma dla graczy 20 PLN bez depozytu, czyli za samą rejestrację konta na stronie internetowej. Dowiedz się, w jaki sposób skorzystać z tej wyjątkowej oferty!

20 PLN za samą rejestrację w Forbet!
20 PLN za samą rejestrację w Forbet!

Forbet bonus bez wpłaty

Promocja dostępna jest tylko i wyłącznie w dniach 18-20 stycznia. Trzeba założyć konto w określonym okresie, by zgarnąć premię bez wpłaty – w innym przypadku nie można jej otrzymać.

Forbet przyznaje graczom bonus w sposób automatyczny. Nie musisz zatem nigdzie się po niego zgłaszać, a tym bardziej wysyłać specjalnych wiadomości czy klikać w linki specjalne.

Premia 20 PLN może być wykorzystana tylko na obstawianie wydarzeń z oferty dostępnej na oficjalnej stronie Forbet. Jeżeli obrócisz ją jeden raz, będziesz mógł ją wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel.

Kod bonusowy w Forbet

Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego można wpisać wyjątkowy Forbet kod promocyjnyBETONLINE„. Warto mieć na uwadze, że jest to opcja dostępna jedynie przed weryfikacją konta, a więc tylko podczas zapisywania się do bukmachera!

Forbet bonus bez depozytu nie jest czymś często spotykanym. Jeżeli więc akurat w najbliższych dniach chciałeś założyć konto u tego bukmachera, być może właśnie nadarzyła ci się taka okazja, na jaką czekałeś!

Po odebraniu premii bez zlecenia wpłaty nadal będziesz mógł odebrać standardowy bonus powitalny, czyli trzy doładowania za trzy depozyty na konto! Wszystko to zupełnie legalnie i bez ukrytych warunków!

Przypominamy, że prawo bukmacherskie w Polsce zabrania gry u podmiotów bez licencji. Obstawianie na stronach zagranicznych bez odpowiednich zgód wiąże się z ryzykiem zapłacenie dotkliwej kary pieniężnej!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button