Faworyci bukmacherów na Oscary 2020

Bukmacherzy mają już swoich faworytów na tegoroczne Oscary 2019. Kto, według ekspertów, ma największe szanse na zwycięstwo i gdzie można typować laureatów tej imprezy?

Faworyci bukmacherów na Oscary 2019
Faworyci bukmacherów na Oscary 2019

Kto wygra Oscary 2020?

Oscarowa gala odbędzie się 9-10 lutego 2020 roku. Impreza transmitowana będzie na całym świecie, a na temat zwycięzców prawdopodobnie mówić się będzie przez bardzo długi czas od zakończenia eventu.

Jak każdego roku, również i na Oscary 2020 bukmacherzy przygotowali kursy, z których łatwo odczytać największych faworytów oraz produkcje, jakie mają mizerne szanse na ostateczny sukces.

legalny bukmacher betclic polska bonus za darmo
Kod promocyjny bukmachera Betclic na darmowy bonus cashback

Wśród najbardziej wyróżnionych filmów na liście nominowanych jest „1917”, „Pewnego razu w Hollywood”, „Joker” oraz „Parasite”. Za chwilę przedstawimy wam aktualne kursy w poszczególnych kategoriach.

Typy na Oscary 2020

Jeżeli macie swoje typy na Oscary 2020, możecie już teraz przejść do wybranego przez siebie portalu bukmacherskiego i sprawdzić aktualne kursy. Bardzo bogatą ofertę znaleźć można, między innymi, w serwisie należącym do marki Fortuna.

Jeżeli zdecydujecie się zagrać w Fortunie, konto będziecie mogli założyć tam nawet w kilka sekund. Wszystko dzięki tak zwanemu kontu tymczasowemu, czyli bez weryfikacji danych.

Pamiętajcie o tym, by nie obstawiać na stronach takich jak Sportingbull 121 i tym podobnych. Serwisy bez licencji Ministerstwa Finansów to nic innego jak nielegalni bukmacherzy, u których gra grozi bardzo przykrymi konsekwencjami.

Kto wygra Oscary w tym roku? Aktualne kursy na filmy!

Aktualne kursy na filmy niczym nie różnią się od tych, jakie znaleźć można w przypadku meczów piłkarskich. Im niższe notowania na dany zespół, a w tym przypadku na film, tym większe szanse na to, że to właśnie on zwycięży.

W ten sposób bardzo łatwo sprawdzić, jaka produkcja ma duży potencjał, natomiast gdzie trudno jest znaleźć chociaż odrobinkę nadziei na ostateczny sukces. Poniżej prezentujemy wam aktualne notowania na najważniejszą kategorię podczas Oscarów, czyli najlepszy film roku 2020.

Once Upon a Time … in Hollywood (Pewnego razu…w Hollywood)7
1917 1.4
Parasite 4.2
Joker 12
The Irishman (Irlandczyk)55
Marriage Story (Historia małżeńska)100
Jojo Rabbit 77
Little Women (Małe kobietki)125
Ford v Ferrari (Le Mans 66)200

Polskie szanse na Oscara 2020. Kursy na Boże Ciało

W roku 2020 Polskę na gali przyznania Oscarów reprezentować będzie film Boże Ciało w reżyserii Jana Komasy. Niestety, eksperci i bukmacherzy raczej dają niewielkie szanse tej produkcji. Kursy na Boże Ciało to czasem nawet ponad 50, a to oznacza, że wystarcza zagrać na ten film 100 PLN, by zarobić 5000 PLN w przypadku trefienia!

A kto jest faworytem wsród filmów bez języka angielskiego w roli głównej? Zdecydowanie Parasite. Zagranie na ten film nawet nie daje nam zysku, bo kurs to zaledwie 1.01. Minus podatek daje przegraną w każdym przypadku, gdy gramy na kuponie tylko ten typ!

Oto aktualne notowania na filmy nieanglojęzyczne, które znaleźć można na stronie internetowej legalnego bukmachera www.eFortuna.pl:

Parasite 1.01
Pain and Glory (Ból i blask)20
Les Misérables (Nędznicy)33
Honeyland (Kraina miodu)30
Corpus Christi (Boże Ciało)50

Jak obstawiać Oscary za darmo?

Obstawianie Oscarów 2020 za darmo, czyli bez wydawania własnych pieniędzy? Jest to jak najbardziej możliwe! Wystarczy wiedzieć, gdzie założyć konto, by odebrać tak zwany bonus bez depozytu, czyli pieniądze bez konieczności dokonywania przelewów z własnego konta bankowego.

Na ten moment najpopularniejszy prezent tego typu znajduje się na stronie internetowej www.STS.pl. Każdy nowy gracz może u niej odebrać 29 PLN bez wpłaty i do 1200 PLN przy przelewie numer jeden. Wszystko to tylko i wyłącznie ze specjalnym kodem promocyjnym BETONLINE.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej promocji? Rejestracja jest bardzo prosta. Poniżej prezentujemy materiał wideo pokazujący proces zakładania konta w STS:

Wszystko odbywa się w stu procentach legalnie. Marka STS posiada licencję Ministerstwa Finansów, a to oznacza, że nie naraża nas na żadne przykre konsekwencje wynikające z przepisów ustawy hazardowej.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button