100 PLN dla wszystkich typerów od Fortuny na KSW 60

Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher eFortuna KSW 60. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, aby otrzymać bonus nawet o wartości 100 PLN.

Obstawianie KSW 60. Premia za zakłady bukmacherskie

Obstawianie KSW 60. Premia za zakłady bukmacherskie

A trzeba powiedzieć, że emocji podczas gali KSW 60 na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących walk, jak m.in. Ugonoh vs Samociuk, Ziółkowski vs Kazieczko oraz de Fries vs Narkun.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Pewniak na KSW 60” musi mieć na uwadze, że jest ona aktywna wyłącznie w dniu 24 kwietnia do godziny 23:59 i dostępna jest na stronie www.eFortuna.pl. A nie trzeba do niej się zapisywać.

Bonus dla typerów na KSW 60:

Warto mieć na uwadze, że w ramach wspomnianej promocji dostępne są zarówno kupony SOLO, AKO lub MAXIKOMBI. Jednak muszą one spełniać następujące warunki promocji:

  • minimum jedno zdarzenie z KSW 60, które pochodzić musi z oferty przedmeczowej
  • kurs całkowity zakładu nie mniejszy niż 2.00
  • łączną stawka kuponu wynosić musi 200 PLN
sts bez depozytu 2021
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy gracz zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN. Cashback jaki oferuje bukmacher eFortuna będzie dostępny graczom bez znaczenia, jak kupon promocyjny zostanie rozliczony.

Aktualny kod promocyjny w Fortunie:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy wpiszą kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji następujących bonusów powitalnych:

  • darmowych 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premii równowartości depozytu do 2000 PLN
  • Cashbacku do 210 PLN

To wszystko sprawia, że każdy z użytkowników na sam start będzie mógł liczyć na premię powitalną nawet o wartości 2230 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button