Promocja „Misja Tenis” od Betclic. Bonus dla graczy do 40 PLN

Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher Betclic. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupon z tenisa, aby poza wygnaną gotówką otrzymać premie o wartości 40 PLN.

Misja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic na ATP i WTA

Misja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic na ATP i WTA

Można śmiało powiedzieć, że obecnie jest co typować z tenisa. Bowiem sezon rozkręca się na dobre. W tym niezwykle prestiżowy turniej w Miami, gdzie dobrze radzi sobie Hurkacz.

Na tą okazję każdy gracz może skorzystać promocji „Misja Tenis”, która jest dostępna wszystkim użytkownikom do 4 kwietnia do godziny 23:59. Jednak chcąc z niej skorzysta należy koniecznie do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus za obstawienie mecz 2021:

Bukmacher Betclic w ramach wspomniane oferty promocyjnej dopuszcza wyłącznie zakład wielodarzeniowy, czyli tzw. AKO o kursie łącznym nie mniejszym niż 4.00 i stawka minimum 20 PLN.

Na każdym zakładzie promocyjnym musza znajdować się co najmniej pięć typów. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z tenisa, które mogą być z oferty przedmeczowej lub na żywo.

sts bez depozytu 2021
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli co najmniej trzy kupony rozliczone przez gracza okażą się wygrane to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera, a w prezencie gracz otrzyma 40 PLN w formie bonusu.

Pewne 550 PLN na start w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online ofermą na start wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną w postaci bezpiecznego zakładu bez ryzyka do 550 PLN.

Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzów rejestracyjnym podczas rejestracji konta. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button